El değmemiş topraklar…

El değmemiş topraklar…

Wella Professionals 2015-2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu sunar.

saç, tasarım, moda, sanat, koleksiyon, wella, kuaförlük, kuaför

Doğa… İlham almamız için gereken tüm renkleri, tüm materyalleri barındıran, bize ise sadece keşfetmesi kalan bir olgu. Bu olgu, insan doğası gereği sürekli aşırı tüketime maruz kalsa da özünde her zaman bize bakir noktalar sunmaya devam eder. Bu noktadan yola çıkan Wella Professionals, 2015- 2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’na “El Değmemiş Topraklar” adını verdi. “El Değmemiş Topraklar” Koleksiyonu içeriğinde 6 farklı nüansa yer veriyor ve bu nüansları da doğallığı ve içeriği her zaman önemseyen markası Innosense ile bizlere sunuyor. Bu 6 nüans, tüm dünyada yükselen trend olan mermer ve mineral renklerinin doğallığından esinleniyor. Yağmur ve rüzgâr gibi doğa olaylarının şekillendirdiği mineral renk tonları, kaya damarları, dere yatakları, doğanın bize sunduğu baharatlar ve kurşuni kuzey toprakları bu 6 yeni renge bakarken göreceğiniz yansımaların sadece bir kısmı. 

Wella Professionals 2015-2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’yla ilgili bilgilerin tamamını Estetica Dergisi Ekim-Kasım sayısında bulabilirsiniz.

  

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi 

mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975