Eğitim günleri

Eğitim günleri

Antalya Maxx Royal Resort Otel’in itibarlı salonlarında ve atmosferinde gerçekleşen eğitime altmışa yakın salon katıldı. Eğitim Claude Juillard ve Brigitte Gautier gibi iki önemli isim tarafından gerçekleştirildi.

saç, tasarım, moda, sanat, eğitim, koleksiyon

Eğitime ilişkin olarak Selective Professional Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Yontucu’nun genel değerlenmesinden özetler:

Selective Professional ile ‘Eğitim Günleri’ kapsamında Claude Juillard Visagism eğitmeni, Brigitte Gautier ise coloroskopi eğitmeni olarak katıldı. Aynı zamanda birlikte de bir analiz yaptılar. Eğitime toplam altmış salon katıldı. Maxx Royal Resort’de yapılmasının sebebi ise fark yaratmaktı. Konuklarımıza en kaliteli hizmeti vermek için burayı tercih ettik. Bundan sonraki eğitimlerimiz de bu doğrultuda olacak. Sektörde verilmeyen eğitimler üzerine eğitimler vermeyi düşünüyoruz. Selective Professional’ı ve farklılığını göstermek için standartların üzerinde içerikleri ve mekânları tercih ediyoruz.

2016 yılında hem mekân hem de eğitim olarak farklı deneyimler sunacağız. Jules Egger’i Türkiye’ye getirmeyi düşünüyoruz. Burada da yaklaşık 150-200 kuaföre topuz eğitimi vermeyi planlıyoruz. Onun dışında yurt dışından alacağımız destekler ile ve Türkiye’de yine Pivot Point Grubu’yla yapacağımız ortak çalışmalarla kuaförlük sektörünü eğitim anlamında desteklemeye devam edeceğiz.

Eğitimden görsellere ulaşmak için haber galerisini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Estetica Dergisi Aralık/Ocak sayısı, yazının tamamına ve eğitim hakkında detaylara Aralık/Ocak sayısından ulaşabilirsiniz.

Abonelik işlemleri için 0212 275 22 15 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975