Dünyanın ilk dijital aynası

Kategori

Alışveriş deneyimini 360 derece değiştirecek yepyeni bir teknoloji

Dünyanın ilk dijital aynası

Günümüzde her geçen gün teknolojinin getirdiği fırsatlar yaşam stilimizi, alışkanlıklarımızı değiştirmeye başladı. Akıllı telefonlar, mobil uygulamalar, giydirilebilir teknolojiler hayatımıza yön veriyor. Peki gelecekte bizi neler bekliyor?

İşte alışveriş yaparken hangi kıyafeti alacağınız konusunda karar verme aşamasında yardım edecek heyecan verici, yenilikçi bir ürün…  

Bir ayna düşünün; karşısına geçtiğinizde tüm hareketleri kaydedebiliyor, el hareketleri veya mobil uygulama ile verilen komutlar doğrultusunda tekrar oynatabiliyor. Denediğiniz kıyafetlerin her açıdan nasıl göründüğünü görebiliyorsunuz, denediğiniz diğer kıyafetler ile karşılaştırabiliyorsunuz…

Almak istediğiniz kıyafetin farklı renkleri mi var? İnanılması zor ama ayna denediğiniz kıyafetin rengini gerçek zamanlı olarak değiştirme veya iki farklı kombini aynı anda izleyebilme şansı veriyor.

Hangi kıyafeti alacağınız konusunda bir arkadaşınızdan fikir almak istediğinizde görüntüleri paylaşabiliyorsunuz…

Intel’in desteği ile MemoMi’nin geliştirdiği MemoryMirror ürününü Amerika’da deneyimleyen bir müşteri alışveriş yaparken doğru kombini yakalamak için kıyafetleri tekrar tekrar denediğini ve karar vermekte zorluk çektiğini, dijital platformun ona daha önce yaşamadığı bir deneyim yaşattığını söylüyor.   

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz