DREAMS Collection by SHELLEY LANE

“DREAMS” çiçeklerin ve bulutların ruhani güzelliğinden ilham alan büyüleyici bir koleksiyon.

Bu koleksiyon, doğanın hassas unsurlarını hayal gücüyle kusursuz bir şekilde harmanlayarak rüyaların özünü kapsıyor.

Koleksiyon, rüyaların esnekliğini ve dönüştürücü doğasını temsil eden yumuşak, akıcı kumaşlar ve yapılandırılmış tasarımlar arasında uyumlu bir denge sunuyor.

dreams collection

“İlham hayallerime dayanıyordu”

Rüya gördüğümüzde her şeyin mümkün olduğu bir dünyaya taşınırız. Kim olmak istiyorsak olabiliriz, ne yapmak istiyorsak onu yapabiliriz ve neyi başarmak istiyorsak onu başarabiliriz. Hayallerimiz bize umut, motivasyon ve tutkularımızın peşinden gitme ve en iyi hayatlarımızı yaşama cesareti verir.

Pembe renk aynı umut ve olasılık ruhunu temsil ediyor. Bize büyük hayaller kurmamızı, iyimser kalmamızı ve her şeyin mümkün olduğuna inanmamızı hatırlatır. Bizi kadınlığımızı kucaklamaya, sevgimizi ve şefkatimizi ifade etmeye, en derin arzularımızı zarafet ve kararlılıkla takip etmeye teşvik eder. Bir dahaki sefere pembe rengini gördüğünüzde, bunun sadece hoş bir renk olmadığını, umudun, tutkunun, cesaretin ve gücün sembolü olduğunu unutmayın.

“Öyleyse tüm bu güzel nitelikleri bir araya getirin ve işte karşınızda yeni DREAMS koleksiyonum var”.

Saçlar: Shelley Lane @shelleylane_inspires @shelleylanesalon

Asistanlar: Joanna Davies @joanna_louise_davies; Lottie Lehan @lottiemilkshakeeducator, Ciara Mcnamee @cc.hairandeducation

Fotoğraflar: Dan Thomas @danthomasphotography

Makyaj: Jessica Owens @J_v_makeupartistry

Styling: Shelley Lane @shelleylane_inspires

Modeller: Ryo love @ryolove Olivia Harriet @oliviaaharriet Saida Mickeviciute @saich0tic Astrid sihotang flint @astrid_flint Holly bickerton @hollybiko Natalia kempka @kempiii90 Aistė @aistute.ramenauskaite_

Ürünler: Milk Shake Hair Products @milkshakehairuk @milkshakehairofficial

Video: Dan Thomas @danthomasphotography

Önerilenler

Benzer İçerikler