fbpx

Doğanın getirdiği mucize: KYANA

Kategori

 

Sağlıklı ürünleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan boya markası KYANA Eğitim Sorumlusu Sotiria Vasiliadis ve KYANA markasının Türkiye Distribütörü Bilenler Kozmetik Genel Müdürü Murat Bilen ile konuştuk.

 

Estetica: Neden Kyana markasını tercih ettiniz? Ürünlerin özellikleri neler?

 

Murat Bilen: Kyana markasını insan sağlığını ön planda tuttuğu için tercih ettik. Biz hem kuaför salonlarına bunu anlatmaya çalışıyoruz hem de kuaför salonlarına gelen misafirlerin bunu bilmesini istiyoruz. Çünkü müşterilerin sağlıklı bir boya kullanabiliyor olmaları bizim için çok önemli. Kyana’nın bu anlamda bir adım daha üstte olduğunu düşünüyoruz. Marka, saça kesinlikle daha fazla saygı duyuyor.

 

Kyana markasını çıkış noktası sağlıklı ürünler üretmek. Kanser hastaları güvenle bu ürünleri tercih ediyorlar. Bizi markaya yakın hissettiren faktör de bu oldu.

 

Estetica: Kyana ürünlerinin kuaföre sağladığı faydayı paylaşır mısınız?

 

Murat Bilen: Biz kuaförlere öncelikle ürünlerin sağlık yönünden sağladığı faydayı anlatıyoruz. Markanın en önemli özelliklerinden biri de boyanın 100 gram olması. Böylece beyaz olan saçlarda da, beyaz olmayan saçlarda da 50 gr, 75 gr kullanabiliyorsunuz. Boyanın boyutu ve karışım oranı açısından daha ekonomik oluyor. Kısaca bir tüp ile iki saç boyayabilmek mümkün. Kuaförler ürünler ile istedikleri sonuca kolaylıkla ulaşabiliyor. Bütün bu özellikleri bir arada yakalayabilmek çok önemli.

 

 

Estetica: Markanızı ve şirketinizi tanıyabilir miyiz?

 

Sotiria Vasiliadis: Kyana 2006 yılında faaliyete geçmiş Yunanistan kökenli bir şirket. Selanik’te faaliyete başladı. Şirket felsefemiz kalite ve insan sağlığını ön plana alarak ilerliyor olmamız. Çoğu ürünümüzün içerisinde amonyak bulunmuyor. Ürünlerimiz bitkisel içeriklerden meydana geliyor. Ürünlerimizin satış noktaları sadece profesyonel salonlardır. Şirket misyonun kuaförlere sürekli eğitim verilmesi ve modayı takip etmesidir.

 

Estetica: Eğitim politikanızı anlatır mısınız?

 

Sotiria Vasiliadis: Moda akımlarına göre saç kesimleri ve renklendirme eğitimleri veriyoruz. Sadece Yunanistan’da değil yurtdışında da eğitimlerimiz devam ediyor. Sadece yurtdışındaki eğitimlere katılmakla kalmayıp yurtdışından da kuaförlük sektörünün önde gelen eğitmenlerini getirip, müşterilerimizin faydalanmasını sağlıyoruz.

Estetica: Türkiye'de çalışmalarınız ne zaman ve nasıl başladı?

Sotiria Vasiliadis: Bilenler Kozmetik Kyana markasının sunumundan çok etkilenip, sağladığı fayda doğrultusunda bu ürünlere yönlendi. Ürünlerimizi bir kez uygulayanlar vazgeçemiyorlar. İkna olmaları için bir kez denemeleri yeterli oldu.

Haber hakkında detaylı bilgiyi Estetica Dergisi  Aralık – Ocak sayısında bulabilirsiniz. 

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz