Dikkat çeken salon dizaynı: Salon Audace

Kategori

Sahipleri, sadece göz alıcı değil aynı zamanda kendi bölgelerine özgü bir estetiğe sahip olma konusunda da titizdi, bu nedenle müşterileri için farklı bir deneyim sunmak istediler.

Andrew, “Sadece güzel olmak istemedik, kasıtlı olmak istedik” diyor. “Hem nefes kesici hem de işlevsel bir alan istedik. Her şeyin bir yeri ve amacı olması gerekiyordu ve düzenin ekibimiz için anlamlı olmasını istedik.”

Dikkat çeken salon dizaynı: Salon Audace

Salonunu en çok ayıran tasarım öğesinin aydınlatması olduğunu düşünüyorlar.

“Chris yıl boyunca aydınlatmayı araştırmak ve öğrenmek için çok zaman harcadı. Bizimkiler %100 LED ve lümen sayısı ve renk sıcaklığı, uzayda bir ışık dengesi oluşturmak için matematiksel olarak ölçülüyor. Bazı fotoğraflarda fark ederseniz, istasyonların etrafındaki ışıklar renk sıcaklığında değişiyor” diyor Andrew. “Ön aydınlatmaya sahip olmak müşterilerin sadece saçları için değil, kendilerini ışıltılı ve güzel hissetmeleri için var. Bazen güzel salonlar görüyoruz, ancak ya daha fazla ışığa ihtiyaçları var ya da yeterince dengeli değil.” Sahiplerin sevdiği bir diğer tasarım öğesi de tavana asılmış fön makineleri. Andrew, “Ekibimiz ve fiziksel sağlıkları için gerçekten bir fark yaratıyorlar” diyor. “Müşteriler de girip fön makinelerin asılı olduklarını ve zemindeki kordonların yetersizliği nedeniyle alanın böylesine temiz görünmesini çok seviyor.”

Dikkat çeken salon dizaynı: Salon Audace Dikkat çeken salon dizaynı: Salon Audace Dikkat çeken salon dizaynı: Salon Audace Dikkat çeken salon dizaynı: Salon Audace Dikkat çeken salon dizaynı: Salon Audace Dikkat çeken salon dizaynı: Salon Audace Dikkat çeken salon dizaynı: Salon Audace Dikkat çeken salon dizaynı: Salon Audace

Önerilenler

Benzer İçerikler