fbpx

Destination 2017 Dubrovnik

Kategori

Destination 2017’de katılımcılar Wella Professionals ve Londa/Kadus Professional ile tasarlanan saçlardan ilham aldılar.

16-23 Mayıs tarihleri arasında 800 katılımcı, bir hafta boyunca iki etkinlik, 6 şov ile 26 ülkeden 4 Uluslararası, 4 Bölgesel Saç Tasarımcısının kuaförlüğe olan tutkusunun yansıtmasını seyrettiler.

Destination 2017 Wella Professionals Global Kreatif Direktörü Christophe-Nicolas Biot’un gösterisi ile başladı. Yves Saint Laurent, klasik feminen, çağdaş stillerden ilham aldı.

Dmitry Vinokurov performansında sahnede eklektik koleksiyonundan gündüzden geceye saçlar ve avangard stiller gösterdi. Şovda Dmitry ghd ürünleri ile saçları tasarlayarak yeni modelleri gösterdi ve ghd ürünleri ile dört farklı saç stili tasarladı.

Londa/Kadus etkinliği ile Destination 2017 devam etti. Sokak stilinden ve şık görünümlerden ilham alan Alexey Osipchuk kendi yorumuyla sahnedeydi.

Büyük finalde Gevorg & Kirill ve Bert Kietzerow son trendleri gösterdi. Yıldırım Özdemir yaratıcı kesim teknikleri ile sahnede izleyicileri hayran bırakan bir şov gerçekleştirdi.

Romanya’dan Bogdan Mirica, Londa/Kadus Professional etkinliğinin açılışını yaptı. Etkinliğin ikinci gününde Look & Learn seminerleri gerçekleşti. Salonlarda uygulanabilir, yaratıcı saçlar gösterildi.

Etiketler: #DestinationEv #Wella #WellaProfessionals #LondaProfessional #KadusProfessional

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz