fbpx

Değişim…

Kategori

Sezona hazır mısınız?

Kışın bitmesi ile baharı karşılamaya hazırlanır, yazın gelmesini içimiz kıpır kıpır bekleriz. Hem hazırızdır bir şeylere hem de bir şeyler daha tam kıvamında değildir. Her ne kadar yaz ürünleri raflarımızın en çarpıcı köşelerini süslüyor ve yeni fikirler üretmeye çalışıyorsak da bazen bunlar yetmez. En sakin dönemin bitişine yaklaşırken hiç düşündünüz mü güzel bir değişim yapmayı? Mesela evimizde bahar temizliği yaparız, boya badana yaparız.

 

kuaför salonları, salon dekorasyon, salon demirbaşları, salon mobilyası, kuaför, kuaförler, ilham, yenilik, değişim, sezon, bahar, salon ürünleri,

 

Peki işyerinize küçükte olsa bir değişim yapmayı düşünür müsünüz? Baharı beklemeyin derim o zaman. Kalabalık tekrar bastırmadan, bütçenize en uygun yolla bu değişimi şimdiden yapın. Bahara kapılarınızı öyle bir açın ki, müşterileriniz tekrar geldiklerinde hem kendilerini bambaşka bir salonda hissetmesinler hem de değişimi çok rahat fark edebilsinler. Bu değişim sadece duvarlarınıza yansıyabilir ya da yeni bir taban olabilir. Belki yeni bir oturma gurubu, aydınlatma ya da işyerinize alacağınız yeni bir eşya… Önemli olan radikal değişimler yapmış olmak değildir. Göze çarpan en ufak bir değişim bile çok anlam kazandırabilir kuaför salonunuza. Son model birkaç klimazon aldığınızda, müşteriniz artık kafasını tamamen çevreleyen bunaltıcı kurutma aletinden kurtulduğunu düşünün. Bu sizce de müşterinize sunabileceğiniz en iyi ödül olmayacak mı?

 

kuaför salonları, salon dekorasyon, salon demirbaşları, salon mobilyası, kuaför, kuaförler, ilham, yenilik, değişim, sezon, bahar, salon ürünleri,

 

O zaman değişimin tam zamanı; sıvayın kollarınızı, evet siz kendiniz!! Korkmadan alın elinize fırçayı, boyayı. Eliniz değsin mutlaka bir şeylere. Profesyonel yardımın yanı sıra içinizdeki değişimi salonunuza direkt olarak yansıtacak olan tek kişi sizsiniz. Sanatınıza nasıl kendi imzanızı atıyorsanız, işletmenizin dekor ve tasarımına da kendi imzanızı atın. İnanın çok büyük bir zevk alacaksınız bundan. En azından müşterilerinize anlatacak bir dolu deneyiminiz olacak ve bunları müşterilerinizle paylaşırken, bir şeyler yapmış olmanın haklı gururunu yaşayacaksınız.

Yazan: Gülgün Biçerel Uysal 

Önerilenler

Önceki İçerikSombre trendi
Sonraki İçerikYeni yazılarla…

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz