Davines’den Eğitime Sürdürülebilir Destek Projesi

Kategori

Davines, Sürdürülebilirlik felsefesinden ilham alarak başlattığı “Eğitime Sürdürülebilir Destek” sosyal sorumluluk projesi ile ülkemizin farklı noktalarında bulunan ihtiyaç sahibi çocuklara ulaşarak çeşitli ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Davines Türkiye ekibi, her çocuğun eğitim hayatını eşit şartlarda sürdürmesini hayal ediyor ve bunun için Köy Okulları Yardım Projesi ile birlikte Eğitime Sürdürülebilir Destek Projesini hayata geçiriyor.

İstanbul’da belirlenen salonlarda Davines kullanıcıları ile, ihtiyacı olan çocuklar için 2017-2018 eğitim döneminin ikinci yarısında ihtiyaç duyulan malzemeleri toplamayı hedefliyor.

Toplanan yardımlar, Köy Okulları Yardım Projesi ve Davines Türkiye ekibi aracılığıyla ülkenin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi çocuklara ve okullara ulaştırılacak.

Salon Melek, Art Up Happy Hair, The Most Kuaför, Ertan Altun, Gülay Tiran,Hıdır Gürbüz Kuaför, 46artı1 Etiler, Temiz Sarılar – Etiler, Before and After Saç Tasarım, Hair Boss, Sanart Kuaför, Uğur Alevyılmaz Hair Design destek noktaları arasında geliyor.

Siz de Davines salonuysanız ve projeye dahil olmak istiyorsanız Davines’i arayabilirsiniz: 02122165008

Önerilenler

Benzer İçerikler