Davines uzmanlarından öneriler

Davines'ten öneriler

 

Davines Uluslararası Renk Yaratım Temsilcisi Edoardo Paludo ve Davines Sanat Direktörü Angelo Seminare 2015-2016 Sonbahar/Kış trendleri hakkında konuştular; Edoardo Paludo, renk yaratım temsilcisi olarak her zaman gözlemlediği şeyin ilham olduğunu söyledi. Sürekli olarak saça uyarlanabilecek renkler yakalamak için sürekli gözlem yaptığını ekledi.

Edoardo Paludo ''Önümüzdeki sezon için tahmin ediyorum ki pembe, bronz, sarı, altın ve bakır tonları son derece popüler olacaktır. Son Davines Koleksiyonu -Goldness- için ben markanın Sanat Yönetmeni Angelo Seminara ile üzerinde çalıştığı mükemmel renkler vitrinde modern kesimler ve stiller ustalıkla sıcak tonları vurguluyor. Bu tür renkler saçta boyandıktan sonra ekstra bir bakıma ihtiyaç duyar. Davines Ol şampuanı ve saç kremleri ile bu tür renklerde kullanılmak üzere yeni geliştirilen saç Davines Essential Saç Bakım setini kullanabilirsiniz.'' diyerek zor renkleri uyguladıktan sonra bakımını da yapmak gerektiğinin altını çizdi.

Davines Sanat Direktörü Angelo Seminare fikirlerini şu şekilde dile getirdi; ''Domenica Dolce ve Stefano Gabbana bu sezon romantik, gerçekten feminen bir koleksiyon hazırladı. Doğal tarzları ve saçlarıyla mankenler podyumda mükemmel görünüyordu. Bütün vitrinler pastel renklerle, çiçek baskılarla ve görkemli ipeklerle süslenecek. Saç modasının anahtarı bu sezon doğal, gevşek toplanmış ve dağınık saçlar. Bu doğal tarza kolayca ulaşabilmek için saça parlaklık veren ve köklerine kadifemsi bir doku kazandıran Davines More Inside Shimmering Mist spreyi sıkılarak ulaşılabilir. Bu hissi daha uzun süre yaşamak için de Davines More Inside Sea Salt Sprey kullanılabilir. Valentiona modelleri ise şıklık ve zerafetleriyle bu sezonu kucakladı. Ağır kumaşlar ve zamansız güzellik. Geri gelen basit at kuyrukları ve balerin topuzlarıyla harika görünüyorlardı. Stili yakalamak için Davines More Inside Oil Non Oil, buklesiz ağırlaştırmayan bir görünüm yaratan, yeni tasarlanmış bir jeli tavsiye ederim. Stella McCartney tema yapmaz. Daha doğal, hayatın içerisinden nefes alan kıyafetleri sunar. Modelleri de doğaldır. Stella McCartney stilini uygulamak için, Davines More Inside Strong Hold Saç Spreyi ile heykel gibi sağlam duran teknik saç stilleri yaparken kullanışlı olmakta, Davines More Inside Medium Hold Saç Spreyi ise saçı tutma ve koruma açısından idealdir.''

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975