Davines, Türkiye’de 10. yılını kutlamaya hazırlanıyor!

Davines’in 10.yılını kutlamak için 3-6 Kasım Antalya’da buluşuyoruz!

İngiltere’nin önemli saç tasarım grubu ALLILON ve Davines sanat ekibinin lideri FRANCESCO FERRI bu özel gün için sıra dışı tasarımlarla sahnede olacak.

FRANCESCO FERRI

Motive eden, yaratıcı, tutkulu, enerjik, ilham verici… Francesco deyince aklımıza gelen ilk kelimeler. O teknik ve artistik yeteneklerin kusursuz bir karışımı ile onu izleyen herkesin dikkatini toplayıp onları daha çok öğrenmeye teşvik ediyor. Francesco, Davines “Uluslararası Eğitmen Eğitimleri” Artistik Ekibi’nin liderlerinden. Kendi gelişimini de sadece saç üzerine değil aynı zamanda iş dünyası ve liderlik üzerine çalışarak sürdürüyor.

ALLILON

“Bizden sonrakilere kalmasını istediğimiz bir yol geliştirmek.” Allilon saç kesim tekniklerinde yeni seminerler, şekiller keşfetmeye ve eğitim üzerinde yoğunlaşmış bir sanatçı topluluğu. Allilon eğitimi, sektörü geliştirmek, zanaate katkı sağlamak ve öğrenme aşkının bir salgın gibi tüm stilistleri harekete geçirmek için bir araç olarak kullanıyor. “Allilon olarak biz kuaförlüğün bir zanaat olduğuna inanıyoruz. Bizim zanaat anlayışımızda ise saç kendimizi ifade etmemizde bize yardımcı olan bir materyal.”

Davines Türkiye 10. yılını kutluyor.

Etkinliğe katılmak için Davines Türkiye satış ekipleriyle görüşebilirsiniz.

Davines Türkiye 10. yılını kutluyor.