Cosmoprof Worldwide Bologna Ertelendi

Devam eden pandeminin etkileri nedeniyle ertelenen 53. Cosmoprof Worldwide Bologna yeni bir tarihe alındı. Etkinlik, 28 Nisan – 2 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında Bolonya’da yapılacak.

Cosmoprof Worldwide Bologna, uluslararası katılımcıların etkinliğe şahsen iştirak etmelerini kolaylaştırmak amacıyla ileri bir tarihe ertelendi. Ziyaretçi akışını kolaylaştırmak, ağ oluşturma ve iş fırsatlarını geliştirmek için farklı açılış ve kapanış tarihlerine sahip 3’lü etkinlik 28 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek.

Tüm tedarik zinciri bileşenleri ve Cosmo Parfümeri ve Kozmetik ile parfümeri ve vücut bakım sektörlerine yönelik Cosmopack, 28 Nisan Perşembe’den 1 Mayıs Pazar’a kadar ziyaret edilebilecek. Tırnak ve Güzellik Salonu kapsamında Cosmo Kuaför;, 29 Nisan Cuma’dan 2 Mayıs Pazartesi’ye kadar, profesyonel saç, tırnak ve güzellik/spa dünyasına yönelik ürünler, ekipman, mobilya ve hizmetlerle uğraşan şirketlere ve işletmecilere ev sahipliği yapacak.

Cosmoprof

BolognaFiere Başkanı Gianpiero Calzolari; “Cosmoprof Worldwide Bologna 2022 etkinliği, kozmetik sektörüne gerçek bir destek olmalı. Bu, bugüne kadar onaylanmış 2.700’den fazla katılımcı şirkete, girişimlerimizi takip eden tüm alıcılar ve distribütörlere, kurum ve derneklere karşı görevimizdir,” dedi. BolognaFiere Cosmoprof Genel Müdürü Enrico Zannini ise ertelenen etkinliğe ilişkin şunları söyledi: “Bu günlerde kozmetik endüstrisinin paydaşlarıyla süregelen diyalogumuzda, yüz yüze etkinliklere katılmak için güçlü bir istek ortaya çıkıyor. 2022 etkinliğini, 28 Nisan – 2 Mayıs tarihlerine erteleyerek işletmecilerin fuar ziyaretlerini daha iyi organize etmelerine yardımcı olabiliriz.”

Önerilenler

Benzer İçerikler