Carlos Valiente’den Sombras Koleksiyonu

‘Sombras’, Carlos Valiente’nin 2022 Figaro Ödülleri’nde Yılın İspanyol Kuaförü ödülünü kazandığı saç modası trendleri koleksiyonudur.


Geçtiğimiz Ekim ayında kuaför Carlos Valiente, Figaro Ödülleri’nin on üçüncüsünde prestijli İspanyol Kuaförü unvanını iki kez kazanan tarihteki ilk profesyonel oldu.

İspanyol Kuaförlük Ödülleri törenindeki podyumda Valensiyalı stilist, saçtaki ışık ve gölge oyununun inanılmaz nüansları, rüya gibi tonları ve kesinlikle muhteşem bir saçın şekil ve dokusundaki ayrıntıları ortaya çıkardığı muhteşem bir çalışma olan ‘Sombras’ koleksiyonunu sundu.

Böylelikle Yılın İspanyol Kuaförü Figaro’da kraliçe kategorisini kazanan Salones CV’nin kurucusu ve yöneticisi, dünya kuaför ikonu Angelo Seminara’nın kendisine verdiği ödülü aldı. Bu, Ödül tarihinde ilk kez bir kuaförün, Carlos’un 2018’de zaten başardığı, İspanyol kuaförlüğündeki en değerli ödül olan bu ödülü kazanma başarısını tekrarlamasıydı.

Valiente, ileri görüşlü yaklaşımıyla İspanyol saç endüstrisini kasıp kavurdu. Markasını yeni zirvelere taşıyarak, yetenekli genç kuaförlerden oluşan sıra dışı bir sanat ekibini bir araya getirdi. Yenilikçi yaratımları ve sınırsız yetenekleri dünyayı büyüledi ve Valiente’nin güzellik dünyasında öncü olarak mirasını sağlamlaştırdı.


Kuaför: Carlos Valiente
Şekillendirme: Virginia Plaza
Makyaj: Sanat Ekibi Salonları CV
Fotoğraf: Esteban Roca

Önerilenler

Benzer İçerikler