Çağla Şıkel ve Cemil İrez

Estetica Dergisi Sonbahar Sayısı’nın Kadınlar ve Kuaförler dizimizde Çağla Şıkel ve Cemil İrez ile birlikteydik… 20 yıllık süreçte müşteri-kuaför ilişkisinden sıyrılarak çok yakın iki arkadaş olmayı başarmışlar. 

Çağla Şıkel ve Cemil İrez

Oyuncu, sunucu ve model olan Çağla Şıkel’in 2017’den beri bir de YouTube kanalı var. Tüm eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tamamlayan Şıkel 1997 yılında Miss Turkey’de birinci olmuştur. Çağla Şıkel’e kuaförü ve saçları ile ilgili merak ettiklerimizi sorduk…

Kuaför denince Çağla Şıkel’in aklına neler geliyor?

Aslında 20 yıldır aynı şey geliyor çünkü ben çok fazla değişiklik seven biri değilim. Yuvamı değiştirmeyi sevmediğim gibi kuaför değiştirmeyi de sevmem. Bu tabii gittiğim bir kafe, spor salonu gibi yerleri de içinde barındırıyor. Kuaför de bir kadının hayatının çok önemli bir zaman dilimini kaplıyor. Orada kendini iyi hissetmesi, mutlu hissetmesi çok çok önemli. Benim de kuaför deyince aklıma 20 yıldır tek adresim olan HK Difference geliyor. 

Çağla Şıkel ve Cemil İrez

Kuaför seçiminizdeki en önemli kriter nedir? Yaklaşık 20 yıldır kuaförünüz Cemil İrez. Neden Cemil İrez?

Cemil müthiş ilhamı olan, müthiş yetenekli bir adam her şeyden önce. Bunun dışında, kendisini sürekli yenilemeyi ve geliştirmeyi tercih eden, tekdüze ilerlemeyen biri. Ciddi boyutlarda riskler alan bir sanatçı Cemil. Dolayısıyla Cemil’in bu sanatçı ruhunu çok seviyorum. Hala saç ile ilgili bir şeye heyecanlanabilmesi, benim hala podyumda yürürken heyecanlanmam gibi bir şey. Meslek aşkı böyle bir şey. Benimle olan iletişimi de en büyük kriterlerden biri. 20 yıldır da ne kadar fazla şey paylaştığımızı anlatamam ama özünde iyi hissettiğim ve enerjisini çok sevdiğim bir yer burası. 

Röportajın tamamını Estetica Dergisi Sonbahar Sayısı’nda bulabilirsiniz.

Estetica Dergisi’ne abone olmak için hemen formu doldurun, arayalım!


    Önerilenler

    Önceki İçerik
    Sonraki İçerik

    Benzer İçerikler