Büyülü Bir Yolculuk…

Hush ailesinin yeni ürünü Mayday, ‘saçın kalbine büyülü bir yolculuk’ sloganı ve görkemli bir etkinlikle kuaförlerin karşısına çıktı.

Aşırı yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için Elimain Teknolojisiyle formülize edilen ve saçın kalbine inen bağ oluşturucu bir bakım olan Mayday, özel ambalajı ve sunduğu teknoloji ile dikkat çekici olduğu kadar ürünün lansmanıyla da büyüleyiciydi.

Hairist Yılın Kuaförü Yarışması 2021

Kıbrıs’ta 350’ye yakın misafirin katıldığı ve Hairist Yılın Kuaförü Yarışması 2021’in ödüllerinin de sunulduğu lasnman Hush markasının büyüleyici yolculuğunun önemi aşamalarından biri olarak ses getirdi.

Kıbrıs’ın seçkin otellerinden Merit Otelde gerçekleşen etkinliğin açılışını ve sunumunu Sistem Kozmetik Genel Müdürü Sinan Kara bizzat kendisi üstlenirken Mayday lansmanı süresince CEO Sinan Aydın ve tüm Sistem Kozmetik ailesinin heyecanı gözlerinden belli oluyordu.

Dans Fabrika ekiplerinin özel dans gösterisi ile renklenen lansman, ürüne ait detaylı teknik bilgilerin Ar-ge Müdürü Zafer Bayram ve uygulaması konusunda Hush Akademi Eğitim Müdürü Selçuk Ergin ve Eğitim Koordinatörü Gökhan Kanal’ın katkılarıyla misafirlerle paylaşıldı.

Hush Akademi Adana ve Londra

Sistem Kozmetik Genel Müdürü Sinan Kara Hush ürün ailesinin dünden bugüne gelişiminin yanı sıra Adana’da açılacak yeni Hush Akademi‘nin müjdesini ve Hush markasının globalleşme stratejisi çerçevesinde İngiltere-Londra’daki yeni yapılanmasını konuklarla paylaştı. Hush İngiltere Genel Müdürü Sertan Güven’in ve ekibinin de misafirlere tanıtıldığı bu bölüm, sevilen bir Türk markasının globalleşme yolundaki adımlarının heyecan ve enerjisini yansıtıyordu.

Şirketin başarısında önemli katkıları olan satış, pazarlama ve eğitim ekiplerinin alkışlarla sahne alarak tanıtıldığı lansmanda Sistem Kozmetik Türkiye Satış Müdürü İsmail Çakır, Mayday ürününün kuaförlere ve salonlara sağlayacağı teknik ve ticari katkıyı misafirlerle detaylarıyla paylaştı.

#saçınkalbindeyiz etiketiyle tanıtılan bağ oluşturucu bakım MAYDAY, saçta koruyucu bir tabaka oluşturarak kimyasal işlemlerin etkisini azaltmayı destekliyor ve saçı yeniden yapılandırarak koruma altına alıyor.

Tüm misafirlerin özel ilgi gösterdiği Mayday lansmanının ardından gerçekleşen Hairist Yılın Kuaförü Yarışması 2021 Ödül Töreni de etkinliğin bir diğer önemli unsuruydu.

Kuaförler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımıyla gerçekleşen ödül törenine ilişkin detayları ve kazananları bir ayrı yazımızda detaylarıyla okuma fırsatı bulacaksınız.

Gerek organizasyon gerek konaklama seçimi gerekse de içeriğiyle Sistem Kozmetik – Hush Kıbrıs buluşması pandemi sonrası özlemle beklenen etkinlikler arasında ilk sıralarda yer almayı başaran bir etkinlik olarak büyüleyiciydi diyebiliriz.

Önerilenler

Benzer İçerikler