Büyük Jüri Yılın Kuaförü Yarışması için bir arada!

Hairist Yılın Kuaförü Yarışması 2022’de heyecan bugün gerçekleşen Büyük Jüri toplantısıyla doruğa ulaştı.

2012 yılından bu yana kesintisiz devam eden Yılın Kuaförü Yarışması için Kuaförler Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin de yer aldığı büyük jüri, finalistler arasından seçim yapmak için Hush Akademi’de bir araya geldi.

Büyük Jüri Yılın Kuaförü Yarışması için bir arada!

Sistem Kozmetik Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Kara’nın ev sahibi olarak açılış konuşmasını yaptığı toplantıda Sistem Kozmetik Genel Müdürü İsmail Çakır yarışmanın sektör açısından önem ve değerine vurgu yaptı.

Estetica Dergisi/ Hairst Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel ve Kuaförler Derneği Başkanı Sabit Akkaya’nın yarışma hakkında yaptıkları bilgilendirmenin ardından oylamaya geçilerek yıl boyunca finale kalmayı başaran yarışmacıların tasarımları jüri üyeleri tarafından puanlama kriterlerine uygun olarak değerlendirildi.

Büyük Jüri Yılın Kuaförü Yarışması için bir arada!
Kuaförler Derneği Başkanı Sabit Akkaya – Estetica Dergisi Hairist Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel

Kuaförler Derneği Başkanı Sabit Akkaya’nın Jüri Başkanı olarak oy kullanmadığı büyük jüride Kuaförler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Habib Örs, Hüseyin Özcan, İlknur Akbulut, İsmail Babuz, Kadir Alkan, Levent Akan, Metin Kaya, Sinan Ergün ve Güzelliğin Peşinde Gazetesi Sorumlu Müdürü Dilan Perin yer aldı.

Dilan Perin

Yarışmanın sonuçları 29 Mayıs-2 Haziran tarihlerinde Kıbrıs’ta gerçekleşecek olan Hush Kıbrıs etkinliğinde etkinliğe davetli olarak katılacak olan finalistlerin de yer alacağı büyük etkinlikte tüm davetlilerin huzurunda açıklanacak ve ödüller sahiplerini bulacak.

Hairist Yılın Kuaför Yarışması hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın!

Önerilenler

Benzer İçerikler