fbpx

Büyük Eğitim Hamlesi!

Kategori

Geleceğe Yatırım!

İstanbul Erkek Berberleri Odası ile Wella Professionals arasında eğitim protokolü imzalandı.

2016 yılı Eylül ayından itibaren başlayarak 2017 yılını da kapsayacak olan eğitim protokolü çerçevesinde Wella Professionals erkek sektöründeki lider markası SP Men'i daha geniş yığınlara ulaştırmayı hedefliyor.

İstanbul Berberler Odası'nın kendi mülkü olan Şirinevler binasındaki eğitim alanında ürünlerin teknik kullanımıyla yenilikler oda üyeleri ile paylaşılacak. İmzalanan protokol ile ürünlerin kullanımına ilişkin teknik eğitimlerin yanısıra güncel renklendirme teknikleri,  kesim eğitimleri ve kişisel gelişim eğitimleri oda üyelerine özel olarak konusunda uzman eğitmenler tarafından hem eğitim merkezinde hem de İstanbul'un farklı ilçelerinde düzenlenecek eğitim toplantılarında sunulacak.

Yöntem Profesyonel adına Genel Müdür Müslime Duğraç imzaladıkları protokole ilişkin olarak  şöyle konuştu: ' Erkek ürünlerindeki lider marka olarak bu işbirliğiyle özellikle bilgi ve deneyimimizi yeni jenerasyon erkek salonlarına taşımaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ihtiyacın karşılanması noktasında  İstanbul Erkek Berberleri Odası ile işbirliği yapmaktan son derece mutluyuz.'

 

İstanbul Erkek Berberleri Odası Başkanı Şükrü Akyüz ise eğitimin önemine vurgu yaptı: 'Bugün oda olarak İstanbul'un farklı bölgelerinde kendi hizmet binalarımızla üyelerimize ulaşmaktayız. Herşey değiştiği gibi bugünün erkek berberleri de değişiyor. Değişime ayak uydurmaları noktasında eğitim faaliyetlerimizle üyelerimizi desteklemeye devam ediyoruz ki Wella bizim sektörümüzün çok önemli uluslararası bir markası. Bu tür işbirlikleri hem üyelerimize hem markalara hem de genel olarak sektöre katkı sağlayacak ve örnek teşkil edecektir. Bu ilk ve örnek çalışmaya imza etmekten dolayı çok mutluyum. Hepimiz için hayırlı olmasını dilerim.'

Eğitim protokolü bünyesindeki eğitim faaliyetleri  Eylül ayından itibaren düzenli olarak gerçekleşecek ve farklı ilçelerdeki oda üyeleri ücretsiz olarak katılabilecek. Eğitimlere ilişkin bilgilere ise İstanbul Berberler Odası'ndan ulaşmak mümkün.

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz