Bu Kışın En Trend 4 Saç Modeli

Mevsimler değiştikçe insanlar da genellikle bir değişikliğe ihtiyaç duyarlar. Kadınlar da bu değişimi çoğunlukla saçlarına uygular… Bu kış da saçlarını değiştirmek ve trendleri takip etmek isteyenler için işte bu kışın en trend 4 saç modeli!

  • Kabarık saçlar
Kabarık saçlar

Tek tip saçlardan sıkılanlar soluğu katlı, kabarık ve dağınık perçemli saçlarda aldı. 90’ların daha modernize edilmiş haliyle dalgalı saçlar trendlere girdi. Kuaförler saçlar düz değilse, saçların kendi halinde kurumasını öneriyor. Böylece dalgalar olabildiğince doğal ve hacimli görünecektir. Tabii dalgalarınızı güçlendirecek kremler veya serumlar kullanabilirsiniz…

  • Yumuşak katlı orta uzunluktaki saçlar
Orta uzunluk

Bir dönem kimsenin hoşlanmadığı orta uzunluktaki saçlar bu kış çok moda! Yazın kısacık kesilen saçlar kışa kadar uzayınca orta boy saçlar görülmeye başladı. Bu tarz saçlara yumuşak katlar eklenince ise modern bir şekil ile hayat bulabilir. Yumuşak ve yüzü çerçeveleyen katlar bu sezon daha çok tercih edilmekte.

  • Yumuşak küt kesimli saçlar
küt kesim

Keskin bitişli kütler rafa kalktı, bu sezonun trendi daha yumuşak, katlı kesilmiş hacimli kütler! Katlı kesim saçtaki ağırlığı alarak daha taze bir görünüm sağlayacak. Hafif dalgalar ise saçlarınıza hayat katacak.

  • Doğal saç renklerine hafif ışıltılar
Doğal saç renklerine hafif ışıltılar

Yazın daha açık renkli saçlar görmek oldukça mümkün. Ama kışın saçlar biraz daha koyulaşabilir. Bunu da ince ışıltılarla canlandırabilirsiniz. Hafif ışıltılar saçlarına bir boyut kazandırırken trendlere de uyum sağlayacaktır.

Önerilenler

Benzer İçerikler