BEAUTY DÜSSELDORF Fuarı Ertelendi!

BEAUTY DÜSSELDORF ve TOP HAIR – DIE MESSE Düsseldorf ticaret fuarlarını koronavirüsünden enfekte olan kişilerin sayısındaki artış nedeniyle erteliyor. İlgili tüm ortaklarla yakın koordinasyon içinde alınan erteleme kararı , planlamaların güvenilir bir şekilde devam edebilmesini garanti etmek için alternatif ticaret fuarı tarihlerini tartışacak.

Avrupa da dahil olmak üzere enfekte kişilerin sayısındaki son zamanlarda meydana gelen önemli artışa dayanarak, Messe Düsseldorf durumu yeniden değerlendirdi. Buna ek olarak, Mart ayındaki etkinliklerde çok sayıda katılımcı ve ziyaretçinin belirsizliği ve özellikle uluslararası müşteriler için karmaşık seyahat durumu yer alıyor.

Messe Düsseldorf GmbH CEO’su Werner M. Dornscheidt: “Müşterilerimiz, ortaklarımız ve çalışanlarımız bize güveniyor. Sadece Düsseldorf’taki büyük uluslararası etkinliklerin profesyonel ve başarılı bir şekilde işlenmesi söz konusu olduğunda değil.”

Düsseldorf Şehri Belediye Başkanı Thomas Messel ve Messe Düsseldorf GmbH Denetleme Kurulu Başkanı Thomas Geisel “Bu karar ilgililer için kolay değildi” diyor. “Ancak Messe Düsseldorf ve müşterileri için gittikçe artan dinamik gelişmeler nedeniyle şu andaki ertelemeler gerekiyor.”

Fuarın yeni tarihi yapılan görüşmeler ve planlamaların ardından yeniden açıklanacak.

Önerilenler

Benzer İçerikler