fbpx

Beauty Düsseldorf 2018

Kategori

Kozmetik, Tırnak ve Ayak Bakımı,
Wellness ve Spa Uluslararası İhtisas Fuarı

Kozmetik hizmetleri dünyası, 9 – 11 Mart 2018 tarihleri arasında yine sektörün uluslararası alandaki öncü fuarı BEAUTY DÜSSELDORF’ta buluşuyor.

BEAUTY DÜSSELDORF

Bu yıl düzenlenen fuara ağırlıklı olarak Almanya ve Hollanda, Belçika, İsviçre, Avusturya, Danimarka ve Çin’den gelen 55.000 ihtisas ziyaretçisi, 1.500 katılımcı firma ve marka tarafından sunulan en son eğilimler ve yenilikler hakkında bilgi sahibi oldular ve temaslarını başarılı iş ilişkilerine çevirdiler. Başka hiç bir yerde bu denli kapsamlı ürün, bilgilendirici ihtisas ve eğitim programını birarada bulmak mümkün değil. Konulara yönelik salon dağılımı ve 9 ila 12 numaralı salonlar arasında yer alan kısa yollar fuar katılımcılarına ve ihtisas ziyaretçilerine verimli fuar günleri sunuyor.

BEAUTY DÜSSELDORF, müşteri ilişkilerinin kuvvetlendirilmesi ve yeni müşteri edinmek için çok yönlü bir iletişim platformu rolü üstleniyor. Fuar, kapsamlı bir medya paketi ve hedefe yönelik uluslararası ziyaretçi ve katılımcı iletişimi ile tamamlanıyor. Bu eşsiz fırsattan yararlanın, ürün ve hizmetlerinizi ilham verici profesyonel bir ortamda üst düzey ihtisas sahibi kişilere yüzyüze tanıtın. BEAUTY DÜSSELDORF’a paralel düzenlenen TOP HAIR International Trend & Fashion Days ve make-up artist design show fuarları katılımcı firmalar açısından ayrı bir sinerji etkisi yaratıyor.

Siz de eğilimlerinizi ve yeni ürünlerinizi kozmetik sektörünün bu yaratıcı fuarında tanıtmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurarak en kısa zamanda tarafımıza ulaştırınız.

Fuarın salon yerleşimi1 Ağustos 2017’de başlayacak.

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz