fbpx

Bal Kozmetik’den Antidotpro

Kategori

“Büyük Probleme Yeni Çözüm” sloganıyla 2017 Mart ayında İtalya’da Avrupa lansmanı yapılan mucizevi ürün Antidotpro, nisan ayında birçok ülkeden önce Türkiye’de!

4 ay gibi kısa bir sürede Türkiye’de kuaför sektörünün en tanınmış ve başarılı salonlarında kendine yer açan Antidotpro %99 oranında” memnun müşteri deneyimi” sonuçları alıyor.

Tüm kimyasal işlemlerde cildin gördüğü zararı en aza indiren veye önleyen Antidotpro, içerdiği üzüm meyvesi yağı, potasyum, hindistan cevizi yağı tozu, kumkuat yağı, macadamya yağı tozu, bambu yağı tozu, borage yağı tozu, üzüm tohumu yağı tozu, avokado tozu, babassu yağı, hindistancevizi yağı, shea yağı ile bugüne kadar çözüm üretilemeyen tüm cilt sorunlarına sağlıklı sonuçlar sunuyor.

Aynı zamanda ciltte oluşan egzama, sedef gibi sorunlarda üst düzeyde rahatlatma özelliği sayesinde benzersiz sonuçlar sunuyor.

 

Histaminleri (alerjenleri) nötralize eden antihistaminik (alerji karşıtı) özelliklerini içeriyor. Bu maddelerin doğru oranda bir bileşimi, tüm rahatsızlığı önleyebilir. Bu benzersiz ürün, Saçım Şahane / Bal Kozmetik aracılığıyla tüm kuaför sektöründeki dostlarımıza sağlıklı ve konforlu servis imkanı sağlayacak.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz