Ankara’da Sarışınlık Sanatı ve Makyaj Önerileri ile Dolu Dolu bir Artistik Renklendirme Eğitimi!

Kuaförlerimizin yoğun ilgiyle takip ettikleri L’Oréal Professionnel Artistik Renklendirme Master Class Eğitimi 18 Haziran 2019’da Ankara Limak Otel’ de gerçekleşecek.

L’Oréal Professionnel 2019 Elçi Kuaförü Cem Gümüş, Rusya, Belarus ve Güney Amerika’dan sonra artistik renklendirme eğitimini Türkiye’deki meslektaşlarına vermeye devam ediyor.

Tam gün sürecek bu artistik renklendirme eğitiminde Cem Gümüş; renklendirme tekniklerini, Fransız baleyajının inceliklerini ve kişiye özel renklendirme tekniklerini Türk meslektaşları ile uygulamalı olarak paylaşacak.

Türkiye’nin önde gelen saç ve makyaj artistlerinden Alp Kavasoğlu bütünsel görünümü sağlamak için makyaj önerileri, genel görünüm tavsiyeleri ve sosyal medyada etkileşimi artırmaya yönelik ipuçlarını katılımcılarla paylaşacak.

Kişiye özel artistik renklendirme trendleri, artistik renklendirme ile çok boyutlu ve doğal bir görünüm yaratma teknikleri, Fransız baleyajının incelikleri, artistik renklendirmeye uygun makyaj teknikleri, trendlere uygun bütünsel görünüm, sosyal medya, makyaj ve sarışınlık sanatına dair her şey bu eğitimde sizleri bekliyor !

Daha önce gerçekleşen Artistik Renklendirme eğitimlerini incelemek veya 18 Haziran’da gerçekleşecek eğitimi takip etmek için @lorealakademi hesabını takip edebilirsiniz.

Katılım ile ilgili 0533 958 79 63 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

Önerilenler

Benzer İçerikler