fbpx

American Crew 2015 Finalistleri

Kategori

American Crew 2015 Finalistleri

Erkek stilinde sanat ve matematiği bir arada düşünerek yenilikçi stiller yaratan berberlerin yarıştığı American Crew All-Star Ödülleri’nde kazananlar açıklandı. Saç kesimi, sakal, toplam görünüm ve fotoğraf çekiminin değerlendirildiği yarışma için bu sene 40 ülkeden 10 bin başvuru oldu. 

American Crew Başkanı David Raccuglia, Estetica Dergisi İspanya ve Latin Amerika Genel Müdürü Sergi Bancells, geçtiğimiz sene American Crew Global Kazananı Jerome Kantner, Moda Direktörü Wayne Gross, Artistik Direktör Maxim Magazine ve Paul Wilson yarışmanın jüri üyeleri arasında geliyor.   

American Crew Başkanı, David Raccuglia, spanya,  Latin AmerikaEstetica Dergisi, Kanada, Danimarka, isviçre, ukrayna, amerika, yarışma, heyecan

Finalistler: David Andreas Kyrkiris (Kanada), Kevin Birk (Danimarka), Guillaume Fort (Fransa), Marcel Kuchenbrod (Almanya), Zsanett Fabian (Macaristan), Sergio Criscino (İtalya), Armando Rivas de la Cruz (Meksika), Inger Lise Moa (Norveç), Jaime Ruiz Tello (Peru), Krzysztof Chodorski (Polonya), Raul Santana (İspanya), Homan Taghizadeh (İsveç), Leonard Cakolli (İsviçre), Sergiy Shapochka (Ukrayna) and Alyssa Brasket (Amerika).

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz