fbpx

Alternative Hair Show 2017: Ütopya

Kategori

Dünyanın en çok ses getiren saç etkinliği Alternative Hair Show, 1983 yılında kuaför Tony Rizzo ve eşi Maggie’nin 2,7 yaşındaki kızları Valentino’yu kan kanserinden kaybettikten sonra düzenlenmeye başladı.

Tony Rizzo ve eşi dünyanın her yerinden ünlü kuaförleri Alternative Hair Show’da buluşturuyor ve şov ilk düzenlendiği sene büyük bir başarı yakalıyor ve kazanılan gelir Leukaemia & Lymphoma kan kanseri araştırma merkezine bağışlanıyor.

Bu sene teması Ütopya olan Alternative Hair Show, 20 Artistik Takım’ın yaratıcı şovları ile Londra’da Royal Albert Hall’da gerçekleşti. 

Dünyanın her yerinden 5000’in üzerinde kuaför, AIPP’de ödül kazanan İngiltere’den Sanrizz, İspanya’dan Amparo Carratala @ Toni & Guy , İngiltere’den Mark Leeson, Jason Hall ve Güney Afrika’dan Candice McKay’ı alkışladı.

 

44 ülkeden 82 yarışmacının ülke birincileri olarak yer aldığı Wella Uluslararası Trend Vision Yarışması’nda kuaförler tüm dünyada aynı dili konuştuklarını sergilerken Türkiye ilk ödülüne de kavuştu.

TIGI sponsorluğunda gerçekleşen Visionary Ödülleri Alternative Hair’in Global Başkanı Anthony Mascolo tarafından sunuldu.

Hairist 2017 Yılın Kuaförleri Londra’da ülkemizi temsil etti!

Hairist Yılın Kuaförü Yarışması birincisi Hüseyin Alkan ve ikincisi Hakan İpekel Visionary Ödülleri’nde Türkiye’yi temsil ettiler.

Bağışlar için düzenlenen organizasyon

Leukaemia & Lymphoma kan kanseri araştırma merkezine, £280,626.00’lik bir bağış yapıldı.

Visionary Ödülleri ikincileri

Kesim & Renklendirme: Ryu Kyogoku

Erkek Saçı: Jonas Wixner

Avangard: Chrystofer Benson

Visionary Ödülleri kazananları

Kesim & Renklendirme: Lucian Busuioc

Erkek Saçı: Chris O’Riordan

Avangard: Jose Garcia Benitez

2017 Alternative Hair Show Takımları

İngiltere- Sebastian Kreatif Takımı, İrlanda- Hugh Campbell, Fransa- Cyrill Brune, Çek Cumhuriyeti- Petra Mechurova, İngiltere- Saco, Avustralya- Bundy Bundy, Amerika- Charlie Price, İngiltere- Anne Veck, İtalya- Gogen, İngiltere- Tigi Kreatif Takımı, İngiltere – Sassoon, Japonya- Kohsuke Visual Network, Avustralya- Fehringer, İngiltere- Hob, Amerika-Robert Cromeans, Avusturya- Klaus Peter Ochs, İngiltere- Alan Edwards, Rusya- Dmitry Vinokurov, İtalya- Carlo Bay, İngiltere- Sanrizz

TrendVision’da ilk kez Türkiye seçildi

2017-2018 AIPP Ödülleri kazananları

Önerilenler

Önceki İçerikCazibeyi yansıtan stiller
Sonraki İçerikModern dokular

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz