AKD Moda Günleri ve Sonbahar/Kış 2017-2018 Buluşması

Kategori

Moda ve Sonbahar/Kış 2017-2018 Yorumları

Türkiye’nin en eski kuaförlük meslek sivil mesleki örgütü AKD (Artistik Kuaförler Derneği) ‘Moda Günleri’ ismi altında üyeleri için Sonbahar/Kış 2017-2018 buluşması gerçekleştiriyor.

Etkinliğin içeriği hakkında dernek başkanı Adnan Serter’den bilgi aldık:

‘İkincisini düzenlediğimiz AKD Moda Günleri’nin amacı ayrılmaz bir bütün olan kuaförlük ve moda sektörünün tam bir entegrasyonunu sağlamak ve aynı paralelde yürümeye devam etmek.

Bu etkinliğimizde modanın öncü markalarının trendler hakkında verdikleri bilgiler ışığında kuaförler olarak saç modasını  tasarımlarımıza uyarlama fırsatı buluyoruz.

10 Eylül’de düzenleyeceğimiz bu etkinliğimizde 2017-2018 saç modasını Mahmut Ebil’in artistik direktörlüğünde, koreografi ve sanat yönetmenliğini Zeynep Atasoy’un yaptığı, AKD show ekibinden izleyeceğiz.

Bu etkinliğimize sadece AKD’nin seçkin üyeleri ve sektörümüzün lider firmalarının temsilcileri davetliler. Etkinliğimize bilet ile veya dışarıdan katılım olamayacak.  Etkinliğe katılmak için AKD üyeliği şarttır. Ancak, katılmak isteyenler AKD’ye üyelik başvurusunda bulunabilir ve üyelik şartlarını yerine getirerek kabul edilenler katılabileceklerdir.’

Bir ilke imza atacak olan AKD’nin bu etkinliğinde NARS Makyaj için, Estetica Dergisi’de medya olarak destek sağlıyor.

AKD hakkında bilgi almak ve üyelik bildirgesine göz atmak için www.iakd.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

#akd2017moda

AKD Moda Günleri ve Sonbahar/Kış 2017-2018 Buluşması

Önerilenler

Benzer İçerikler