AIPP Efsane Ödülü sahibini buldu

AIPP Uluslararası Efsane Ödülü

 

aipp, ödültöreni, sektörel, kuaför

 

Dünyanın en ünlü kuaför etkinliği olan 2015-2016 AIPP Ödül Töreni, Alternatif Saç Şovu başlığı altında Londra Royal Albert Hall’da gerçekleşti. Ödül törenine 5.000’den fazla kuaför katıldı. Dünyanın her yerinden bir araya gelerek toplanan bu heyecanlı kalabalık, AIPP ödülleriyle uluslararası başarıya sahip olan; Philip Bell @ Ishoka (İngiltere), Angelo Seminara (İngiltere), Marvin Lin @ Flux Reel (Tayvan), Uros Mikic (Avusturalya) ve Carol Bruguera’yı (İspanya) alkışladı.

aipp, ödültöreni, sektörel, kuaför

Etkinlikte dünyaca ünlü saç tasarımcıları arasında ikonlaşmış Robert Lobetta Uluslararası Efsane Ödülü’ne layık görüldü. Robert Lobetta benzersiz tarzı, gözlere hitap eden detaycılığı, zorlayıcı, düşündürücü fikirleri, modern ve cesur fotoğrafları ile saç ve güzellik sektöründe uluslararası manada kabul görmüş bir simge haline gelmiştir.

aipp, ödültöreni, sektörel, kuaför

AIPP ve Alternatif Saç Şovu’nun saç dünyasındaki 40 yıllık deneyimi ve saç dünyasına bıraktığı paha biçilemez mirası referansıyla Uluslararası Efsane Ödülü, AIPP Başkanı Roberto Pissimiglia tarafından Robert Lobetta’ya takdim edildi.

  

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975