AIPP Awards 2020 Başvuruları için Son Tarih 31 Ekim

AIPP AWARDS 2020-2021 yarışması yolda! Karşı karşıya olduğumuz istisnai dönemden dolayı, organizasyon son başvuru tarihini 31 Ekim 2020’ye kadar erteledi. Fotoğraflı saç koleksiyonlarınızla başvurabildiğiniz ve geçtiğimiz yıl 34 ülkeden 584 başvuru alan yarışmaya, her yıl tüm dünyadan en iyi saç tasarımcıları  katılıyor. 

Kuaförseniz, yarışmaya katılmak çok kolay; 31 Ekim’e kadar sadece saç koleksiyonlarınızı (koleksiyon başına 3 fotoğraf ya da video) teslim etmeniz yeterli.

Tüm koleksiyon/video başvurularının online olarak www.aipp.net adresinden yapılması gerekiyor.

1997’den bu yana her yıl AIPP (Uluslararası Profesyonel Kuaförlük Basını Derneği)’ne bağlı yayıncılardan oluşan bir jüri tarafından seçilen en iyi saç modası koleksiyonlarını ödüllendirmeyi amaçlayan AIPP Awards, şu 5 kategoriyi içeriyor:

En İyi Avangard Koleksiyon: Yeni, orijinal ve fitüristik çalışmalar

En İyi Ticari Koleksiyon: Kullanımı ve şekillendirmesi basit saç modelleri

En İyi Renk: Saç rengi modası, orijinallik ve genel kalite açısından en iyi saç stilleri koleksiyonu

En İyi Erkek Koleksiyonu: Erkek saç modasına öncülük eden modeller

En İyi Video: Kuaför ve saç koleksiyonu tanıtan en orijinal ve ilham verici videolar (Adım adım videoları kabul edilmiyor)

AIPP Awards tarafından ödüllendirilen şöhretler arasında Angelo Seminara, Trevor Sorbie, Robert Lobetta, TONI&GUY, Klaus Peter Ochs, Sanrizz, Angelo Seminara, Sacha Mascolo-Tarbuck, X-Presion, Dessange Paris, Charlie Miller, Tono Sanmartín, Vidal Sassoon, Aldo Coppola, Guy Kremer, Rush, Llongueras, Christophe Gaillet ve daha pek çok efsanevi isim yer alıyor.