fbpx

9’uncu Hairist etkinliği sona erdi

İlham veren atmosfer

Dokuzuncusu düzenlenen Hairist Kuaförlük Günü, 29 Nisan 2019 tarihinde Fairmont Quasar Otel’de Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na da destek veren sosyal sorumluluk projesi ile gerçekleşti. İlki 2011 yılında gerçekleşen etkinlik ‘En iyi saçlar için ilham veren atmosfer’ sloganıyla Türkiye’nin seçkin kuaförlerini ve kuaförlük sektörünün saygın markalarını bir araya getirdi.

MESLEK ONUR ÖDÜLÜ

Estetica Dergisi Meslek Onur Ödülü’nün bu yılki sahibi ALİ KIRIKTARAK alkışlar arasında ödülünü aldı.

ONURSAL BAŞKAN

1984’ten bu yana faaliyette olan Kuaförler Derneği Yönetim Kurulu kararı ile ilk defa Onursal Başkan seçilen METİN BAHÇECİK’e plaketi sunuldu.

KORUNCUKLARA DESTEK

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Korunmaya Çocuklar Vakfı unutulmadı ve üzerilerinde kuaförlük dünyanın en güzel hediyesi yazılı rozetler Koruncuk yararında bağışa açılarak toplanan toplam bağış tutarı sembolik bir çekle Koruncuk Vakfı yetkililerine teslim edildi.

Aveda, Davines, Hush, Kerastase, L’Oreal Professionnel, Matrix, Revlon Professional, Schwarzkopf Professional, Ventoso Professional Hair Tools ve makyajda MAC markalarının yer aldığı etkinlik KD-Artistik Kuaförler Derneği ve Estetica Dergisi ile Türkiye’nin en zengin kuaförlük sitesi hairist.com.tr tarafından destekleniyor.

Detaylar Estetica Yaz Sayısı’nda…

ESTETİCA DERGİSİ’NE ABONE OLMAK İÇİN FORMU DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM…

   

  İşte etkinlikten özel anlar…

   

  Önerilenler

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz