5 basit adımla daha genç saçlar

5 basit adımla daha genç saçlar

Herkes genç ve bakımlı saçlar ister ama pif noktaları bilmezler. Peki siz müşterilerinize bu konuda ipuçları ve tavsiyeler veriyor musunuz?  Ünlü stilist Neil Moodie, Viviscal Professional adına bu 5 adımda nasıl daha genç saçlara ulaşılır size anlatıyor:

saç, moda, tasarım, tavsiye

1. Daha yumuşak ve canlı saçlar

Yaşlandıkça ciltte renk değişiklikleri meydana gelir. Yaşlandıkça pek çok kadının cildi daha solgun bir renk aldığı için saçlarını soluk renklere boyamamaya dikkat etmelisiniz. Soluk tenli müşterilerinizin saçlarına canlı renkler ve zarif ışıltılar katabilirsiniz.

2. Daha genç bir saç kesimi

Müşterilerinize her zaman daha genç gösteren trend kesimler önermelisiniz. Kadınların genellikle yaşlandıkça daha kısa bir kesim için tercih etmesinin nedeni budur. Yaşlı müşterilerinize kısa kesimler tavsiye etmelisiniz çünkü uzun kesimler daha yaşlı gözükmesine yol açabilir. Eğer kısa kesimler tercih etmiyorlarsa uzunluğu korurken bob kesimleri deneyebilirsiniz.

3.Saçı onarıcı takviyeler önerin

 Saçlar stres ya da başka nedenlerle yıpranır, kopmalar ve kırılmalar olur. Müşterilerinize saçı onaran ve besleyen ürünler önerebilirsiniz. Ünlü stilist Neil Moodie, 90 günde sonuç veren Viviscal Profesyonel saç geliştirme programını tavsiye edebilirsiniz.

4. Cesur kesimler için onları teşvik edin

İnsanlar genelde cesur saç kesimlerinden uzak duruyor ve denmeye korkuyor. Aslında çok pratik ve kolay stiller olduğunu denemekten korkmamalarını anlatın. Kabarık saçlar için nasıl bir fırçalama tekniği uygulamaları gerektiğini belirtin.

 5. Doğru ürünleri kullanın

 Piyasada çok fazla ürün olduğu için dpğru ürünleri bulmakta kararsız olabilirsiniz. Ancak kendinize en uygun ürünleri bulup müşterilerinize de evde kullanmaları için tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

İmaj: Errol Douglas MBE for Viviscal Professional

Fotoğraf: Jack Eames

 

hairist.com.tr’nin

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975