fbpx

3D (3 Boyutlu) Balyaj

3D Balyaj – Saç: hairmania_jeremy

Mini aydınlatmalardan renk geçişleriyle yüzünüze yakın saçların açık tonlanması ve geleneksel balyaja, bazı renklendirme hizmetleri popülerliğini asla yitirmiyor. Bazı ince ayarlarla eski teknikler, müşterilerinizin bir an önce sahip olmak istediği yeni trendlere dönüşüyor. 3D (üç boyutlu) balyaj da bunlardan biri.

3D balyaj, saça daha fazla derinlik ve kontrast sağlayarak saçın görsel olarak daha kalın ve daha hoş görünmesini sağlayan çok tonlu, boyutsal bir renk kullanımı. Balyaj renklendirmedeki bu son trend, doğal bir renk arayan müşteriler için ideal. Canlı bir görünüm veren bu teknik, saçların daha kalın görünmesine yardımcı olduğu için özellikle ince telli saçlara sahip olan müşterileriniz için benzersiz bir teknik.

Lüks görünüm

Geleneksel balyajdan farkı ise şu: Birden çok ton kullanımını içeriyor. Klasik balyajda, genellikle daha düz veya neredeyse ombré etkisi veren tek bir renk veya açıcı kullanılırken, iki veya üç tonun kullanıldığı bu teknikte, yüz şeklini ve boyutlarını daha da vurgulamak üzere farklı tonların kullanımı önemlidir. 3D balyaj saça daha yumuşak, güçlü ve lüks bir görünüm kazandırır.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz