2019’un En İyi Saç Düzleştiricileri

Öne çıkan saç düzleştiricileri

2019’un En İyi Saç Düzleştiricileri
2019’un En İyi Saç Düzleştiricileri

Salonlarda ve evde kullanım için profesyonel saç düzleştiricilerini sizin için derledik. Aralarından seçim yaparken saç tipine uygun, doğru saç düzleştiricisini bulmak zor olabilir. Bu yüzden, piyasadaki en iyi saç düzleştiricilerinin özelliklerini sunuyoruz.

Öncelikle seramik, turmalin ve titanyum düzleştiricilerin farklarını görelim…

Seramik Düzleştiriciler

Seramik plaklar ısı daha dengeli bir şekilde dağıttığı için saçınızın yıpranmasını büyük ölçüde engeller. Ancak bunun için alacağınız düzleştiricinin plakalarının tamamen seramikten üretilmiş olmasına dikkat edin. Kaliteli seramik, şekil verirken de saçlarınıza parlaklık sağlar. Ayrıca seramik kaplama ürünlerde bir süre sonra kullanıma da bağlı olarak soyulma ve bozulmalar meydana gelebilir.

Turmalin Düzleştiriciler

Turmalin, demir plakaları kaplamaya yarayan kristalize bir mineral türüdür. Saçları daha parlak, daha düz şekillendirir. Diğer düzleştiricilere göre daha az elektriklenme yaratır. Daha çok ince telli ve hafif dalgalı saçlar için alternatif olan düzleştirici çeşididir.

Titanyum Düzleştiriciler

Titanyum plaklar, seramik ile karşılaştırıldığında daha hızlı ısınır ve iletkenliği fazla olduğu için daha çabuk ısınır. Doğru kullanımda saçı yıpratma ihtimali daha düşüktür. Bu tip düzleştiricileri kullanırken saçımızda çok uzun süre tutmamamız gerekir. Çalışan kadınlara daha uygun olduğunu belirtmek gerekir. Hızlı ısındığı için zaman tasarrufu sağlar.

Negatif iyon etkisi ne işe yarar?

İyonlar, pozitif ve negatif elektrik yükünü taşıyan atomlardır. Bi-polar iyonizasyon statik olarak nötralize eder ve statik elektriği azaltıcı etki eder. Seçeceğiniz ürünün aktif iyonları negatif elektrik yüküne sahip olması gerekir ki bu özellikte statik elektriğin önlenmesine, nemin tekrar içe taşınmasına ve parlaklığın eski haline getirilmesine yardımcı olmak için aktif biçimde saç tellerini kaplarlar. Negatif iyon özelliği saçın elektriklenmesini önler, parlaklaştırır ve yoğunlaştırır.

Neden Titanyum Kaplama Saç Düzleştirici?

Titanyum plakalar, seramik olanlara nazaran çok daha çabuk ısınır ve ısıyı saça çok daha çabuk iletir. Doğru kullanıldığında saça zarar verme ihtimali daha düşüktür.

2019un öne çıkan saç düzleştiricileri

CHI G2 Seramik ve Titanium kaplama saç düzleştirici 

CHI G2 Seramik ve Titanium kaplama saç düzleştirici 
CHI G2 Seramik ve Titanium kaplama saç düzleştirici

Seramik ve titanyum teknolojisiyle CHI G2, ergonomik tasarımı ve yüksek teknoloji özellikleri, renk seçenekleri ile öne çıkıyor. Piyasadaki diğer saç düzleştiricilerin aksine, CHI G2 Seramik ve Titanyum kaplama saç düzleştirici, dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü arttırmak için yüksek dereceli titanyum içeren seramik plakalara sahip. Titanyum kaplama daha hızlı ve daha yumuşak bir şekillendirme deneyimi yaşatıyor.

Ghd Gold saç düzleştirici

Ghd Gold saç düzleştirici
Ghd Gold saç düzleştirici

Ghd Gold daha pürüzsüz ve daha sağlıklı görünen saçlar için tasarlanıyor. Yüksek kaliteli performans için çift bölgeli teknolojiye sahip Ghd Gold, 185ºC optimum şekillendirme sıcaklığını sürekli ve eşit bir şekilde kökten uca kontrol etmek için her plakada bir adet bulunan iki yeni nesil ısı sensörüne sahiptir. 25 saniyelik ısınma süresi ve şık tasarımı ile öne çıkıyor. Güvenlik için, otomatik uyku modu 30 dakika kullanılmadıktan sonra şekillendiriciyi kapatıyor. 

ISA Profesyonel Titanyum Saç Düzleştirici

ISA Profesyonel Titanyum Saç Düzleştirici
ISA Profesyonel Titanyum Saç Düzleştirici

Yenilikçi tasarımı ile ISA Profesyonel Titanyum Saç düzleştirici, saçın ipeksi ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olabilecek yenilikçi, aynalı titanyum plakalara sahip. Çok kıvırcık veya kalın saçlar için, 400 °’ye kadar yüksek sıcaklık uygun olabilir.

Dalgalı ve inatçı saç tellerini düzleştirmek için tasarlanan plakaları ile öne çıkan ISA Professional Titanyum  Düzleştirici, saçın üzerinde zahmetsizce kayarak, saçı kırmadan, her kullanımdan sonra saçın daha sağlıklı görünmesini sağlıyor. 

LumaBella Keratin Duel Touch Saç Düzleştiricisi

LumaBella Keratin Duel Touch Saç Düzleştiricisi
LumaBella Keratin Duel Touch Saç Düzleştiricisi

Keratinle desteklenmiş seramik plakasıyla LumaBella Keratin Duel Touch Saç Düzleştirici, sağlıklı, parlak saçlar için en iyi seçeneklerden biri! Eşsiz, yüzer plaka tasarımı ve akıllı ısı sensörüyle saç düzleştiricisi, çeşitli saç tipleri için idealdir ve kırılmayı yüzde 50’ye kadar azaltır. İleri teknoloji özellikleri ile LumaBella saç düzleştiricisi, saça zarar vermeden düzleştirme sağlar. Yenilikçi keratin infüzyon teknolojisine sahip LumaBella Keratin Duel Touch Saç Düzleştiricisi piyasadaki en iyi saç düzleştiriciler arasında geliyor.

Ventoso Titanyum Kaplı İyonik Düzleştirici EPS811

Ventoso Titanyum Kaplı İyonik Düzleştirici EPS811
Ventoso Titanyum Kaplı İyonik Düzleştirici EPS811

Kalitesi, servisi ve mükemmelliyetçiliği ile ‘en iyi kuaförlerin tercihi’ Ventoso, titanyum kaplı iyonik EPS811 model düzleştiricisi 2019’un öne çıkan düzleştiricileri arasında yerini alıyor.

2 yılı bulan uzun araştırmaların ardından, en iyi kuaför salonlarında yerini alan Ventoso Profesyonel Titanyum Kaplı İyonik Düzleştirici, negatif iyon özelliği ile elektriklenmeyi önleyerek uzman kuaförlerin işlerini kolaylaştırıyor.

2.7 metre uzunluğunda 360 derece dönebilen kablosu, negatif iyon fonksiyonu, 230 dereceye kadar ayarlanabilir ısı aralıkları (+, – düğmeleri), 130-230 derece ısı aralığı düzleştiricinin öne çıkan özellikleri arasında geliyor.

Ventoso Profesyonel Titanyum Kaplı İyonik Düzleştiricinin ince, 25x100mm boyutlu titanyum kaplı yüzer plakaları saçı yıpratmadan ve zarar vermeden cihazın rahatça kaymasını ve kullanımı kolaylaştırıyor.

Çoklu gerilim seçeneği (100V-240V) Türkiye’de ve yurtdışında kullanma imkanı sağlıyor. 100V kullanımda ısınma süreleri ve ısılar değişkenlik gösterebilir.