Web siteniz vitrininizdir

0

Salonunuzun web sitenizin olması kar marjınızı artırıyor.

Web sitenizi doğru konumladığınız takdirde kendinizi rakiplerinizden ayırabilirsiniz. Randevu sisteminizi web siteniz üzerinden yürütebilirsiniz. Ürün satışlarınızı web siteniz üzerinden yapabilirsiniz. Salonunuzun kimliğini web siteniz ile yansıtabilirsiniz. Web siteniz sizin vitrininiz gibidir. Salonunuzda tasarladığınız saçları potansiyel müşteri çekmek için vitrininizde paylaşabilirsiniz.

Dijitalleşen dünyada müşteriler salonlarını internet üzerinden araştırıyor. Daha sistemli bir işleyiş için web siteniz üzerinden iş takibinizi yapmanız, randevularınızı yönetmeniz mümkün. Tanıtımınızı yapmak için web sitenizi tasarlayabilirsiniz. Web sitenize instagram hesabınızı ekleyip, salon çalışmalarınızı paylaşabilirsiniz.

Eğer bütçeniz web sitesi yapmak için yeterli değilse hairist.com.tr’nin salon bul bölümüne salon bilgilerinizi ekleyebilir, instagram hesabınızı yazarak müşterilerin çalışmalarınızı görmesini sağlayabilirsiniz. Salon fotoğraflarınızı, aldığınız sertifikaları, hangi firma ile çalıştığınızı salon bul bölümümüze ekleyebilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.