Voesh el ve ayak bakımı ürünleri ile tanıştınız mı?

0

Kendinizi şımartmak mı istiyorsunuz?

Müşterilerinize kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak bir ortam yaratmak mı istiyorsunuz.

Voesh el ve bakım ürünlerini keşfedin!

 

Vitamin A & E Sızma Zeytinyağlı Voesh bu doğal spa, sızma zeytinyağı onarımı ve yardımıyla güneşten gelen ışını, hava kirliliğini ve çevresel tehlikelerle tahrip olmuş cildi yenilemek için Vitamin A ve E gibi güçlü antioksidanlar sağlama avantajına sahiptir.

Cildiniz Kuru mu?

Cildinizin susuzluğunu giderin

Limon, meyve özleriyle ve doğal güzelleştirici etkisiyle zengindir. Cildin ölü hücrelerden temizlenmesine yardımcı olan enzimler içerir. Bu antioksidanlar cildin toksinlerden arınmasına, cildin daha genç görünmesine yardımcı olur.

voesh

Ayaklarınız mı şişti?

Bir tutam nane ve okyanus esintisi Deniz yosunu özü ile zenginleştirilmiştir, cildi besler, cildi korumak ve sağlıklı bir cilt bakımı için gerekli döngüyü sağlar. Nane özellikle kuru ve sıcak günlerde, ayaklara serinlik hissi verir.

Ayaklarınızı Vitamin C ile yenileyin. Donuk ve lekelenmiş bir cilt için bizim nemlendirici ve parlaklık artırmamız, mükemmel bir seçimdir. C vitamini cilt hücrelerini ve cildin destek yapısını korur. C vitamini öyle bir antioksidandır ki cilt kuruluğu ve kırışıklıklarına neden olan hasarı yavaşlatır.

Neden Bireysel Paketler?

Müşterilerinizin güvenliği için! Taze ve sağlıklı spa pedikürü Her paket, yalnız bir müşteri için tasarlanmıştır. Müşteri, ürün kullanılırken mikrop bulaşması veya ürünün eski olduğu konusunda endişe duymazlar, gerçekten temiz ve hijyenik bir uygulamadır ve müşteri bu hizmetin keyfini çıkarır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.