Kuaförlere Özel Ventoso Ödüllü Bilgi Yarışması Başlıyor!

Kuaförlere Özel Ventoso Ödüllü Bilgi Yarışması sizlerden gelen yoğun ilgi sebebiyle Venstoso sponsorluğunda devam ediyor!

Her hafta en fazla doğru cevabı verenler arasında yerinizi alın, Ventoso Fön Makinesi kazanma şansı yakalayın!

Yapmanız gereken tek şey; her gün Hairistcomtr Instagram hesabından yayınlayacağımız sorulara Hairist’in web sitesinden doğru cevabı vermek.

Her gün düzenli olarak katıl, günün sorusuna doğru cevabı ver her gün 100 puanı topla, haftanın en yüksek puanı kazanan kişilerden biri siz olun, Ventoso kapınıza gelsin! 4 hafta boyunca sürecek yarışmaya katılın hem eğlenin hem de kazanın!

HER GÜN 1 SORU!

Her gün  Hairistcomtr Instagram hesabından 1 adet soru limitli cevap verme süresiyle yayınlanacak.

Yayınlanan her soru belirtilen limit sonunda kendini imha edecek ve ertesi gün doğru cevap ve günün yeni sorusu Hairistcomtr instagram ve hairist.com.tr sitemizde yayınlanacaktır.

Alarmlarınızı şimdiden kurun, ne kadar hızlı olursanız o kadar iyi!

Kurallar:

1-Yarışma kadın kuaförlerine açıktır. Kuaför olup olmadığınıza ilişkin olarak kontrol Instagram hesabınız üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle Instagram profiliniz Instagram hesabımızı takip eden açık bir hesap olmalıdır.

2-Instagram profilinizde kuaför olduğunuz net bir şekilde belli olmalıdır. Sıfır gönderi 0 takipçi tarzındaki hesaplar, üzerinde kuaför yazısı ve fotoğrafı olsa da yok hükmündedir.

3-18 yaşından küçükler katılamaz.T.C sınırları içinde bayan kuaför salonu bulunan veya kadın kuaför salonunda çalışan, ‘kadın kuaförleri’ için geçerlidir.

4-Soru formundaki e-posta ve telefon iletişim alanlarını doğru yazmanız size ulaşabilmemiz ve kazanmanız durumunda hediyeleri göndermemiz için önemlidir. (Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun’a istinaden veri kullanım politikamız ile Gizlilik Politikamızı sitemizde bulabilirsiniz.)

5-Aynı puana sahip 3’ten fazla kişi olması durumunda çekiliş yapılarak kayıt altına alınacaktır ve çekiliş sonucuna göre 3 kişiye hediye gönderimi yapılacaktır.

6-Herhangi bir ticari amaç güdülmeden; sektörel bilgi paylaşımı amacıyla düzenlenen yarışmaya katılarak tüm kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.Kurallara aykırı katılım yapanlara ilişkin yasal haklarımız saklıdır.

Yasal Katılım Koşulları:

 1. Bu yarışma, hairistcomtr Instagram ve hairist.com.tr web sayfamızda yarışma içeriğinin paylaşıldığı an ile yanıtların açıklandığı tarihler arasında ve bu web sitesinde detayları yer aldığı üzere Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti. tarafından kuaförler arasında bilgi, öğrenme ve eğlence amacıyla herhangi bir ticari menfaat olmaksızın gerçekleştirilmektedir. Yarışma sonuçları her hafta Pazartesi günleri Hairist Instagram sayfası (@hairistcomtr) üzerinden açıklanacaktır.
 2. Yarışma koşullarını doğru bir şekilde yerine getiren ve en çok doğru cevabı veren katılımcı bilgi yarışmasına destek veren markaların yasal sınırlarla belirlenmiş tutarlardaki hediyelerinden kazanacak, bu hediyelerin gönderimi tarafımızdan ücretsiz olarak kargo ile yapılacaktır. Hediyeler kişisel kullanım için olup satış amaçlı olarak gönderilmemektedir.
 3. Kullanıcı yarışmaya birden fazla kez katılım hakkına sahiptir. Yarışma kuralları gereği aynı kişi yalnızca 1 defa hediye kazanabilir.
 4. Sahte ya da aktif kullanımda olmayan hesaplar tarafından gerçekleştirilen başvurular geçersiz sayılacaktır.
 5. Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti. talihlilerden hediye gönderimi amacıyla talep edilen kişisel kişisel bilgileri yalnızca hediye gönderimi amacıyla kullanacak ve farklı bir işlem gerçekleştirmeyecek, işlemeyecek ve 3. kişi ve kurumlarla paylaşmayacaktır. Buna ilişkin hairist.com.tr adresinde yer alan Aydınlatma Metni ve Site Kullanım Şartları geçerlidir.
 6. Yarışmaya katılım sağlayan kullanıcının Instagram Profili ‘’herkes tarafından’’ görüntülenebilmelidir.
 7. Katılımcının Hairist instagram @hairistcomtr hesabını takip etmesi zorunludur.
 8. Yarışmalarda, tüm üyeler eşit kural ve koşullarda yarışacaktır.
 9. Yarışmaya katılım www.hairist.com.tr adresinden sağlanacaktır. Sosyal medya üzerinden verilen cevaplar değerlendirilmeyecektir.
 10. Yarışma kazananından istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti. sorumlu değildir. Hediyelerin bulunduğu kargo paketinin teslim edilememesi, kazanana ulaşılamaması sonucunda tekrar gönderime ilişkin oluşabilecek maliyet kazanana aittir.
 11. Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 12. 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen yarışmaya katılamayacaklardır, katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu ikramiyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.
 13. Başvuru sahipleri, yarışmaya katılmakla ve önceden belirlenmiş ve duyurulmuş hediyelere bilgi yarışması sonucunda en yüksek puanı alan 3 kişiden biri olarak veya en yüksek aynı puanı alan kişiler arasında yapılacak çekiliş sonucu hak kazanmakta; katılım koşulları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 14. Katılımlar, mahremiyet, reklam hakları veya fikri mülkiyet hakları da dâhil olmak fakat bunlarla kısıtlı olmamak üzere, bir başkasının haklarını ihlal etmemeli, şiddet unsuru içermemeli, veya bu hakları ihlal eden herhangi bir malzeme içermemelidir. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde tüm sorumluluk başvuru sahibine aittir.
 15. Cevaplar siyasi, uygunsuz, ahlaki değerlere aykırı, müstehcen, menfur, suç unsuru, hakaret, iftira veya küçük düşürücü unsurlar içeren, herhangi bir gruba veya bir bireye karşı bağnazlık, ırkçılık, nefret veya zarara teşvik eden veya cinsiyet, din, milliyet, cinsel kimlik veya yaş ayrımcılığına yönelten ve yasalarla kısıtlanan içeriklerden oluşmamalıdır. Böyle bir durumda katılımcının engellenmesi hakkımız saklıdır.
 16. Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti., 14,15,16. maddelerde bahsi geçen şartlara uygun olmayan cevapları gerçesiz kılma ve türlü yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.
 17. Katılımcı yarışmaya katılmakla Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti. tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına sitedeki Aydınlatma metni ve Site Kuralları çerçevesinde rıza göstermiş sayılır.
 18. Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti. yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir. Bundan dolayı herhangi bir hak iddia edilemez.
 19. Yarışmaya katılanlar Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti. işbu Katılım Koşulları’nda tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Yarışma Kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti. tarafından yapılacaktır.
 20. Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti. yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
 21. Kazanılan ödül değiştirilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Hediyelerin içeriğine ve yasalara uygunluğuna ilişkin tüm sorumluluk hediye gönderen markaya aittir.
 22. Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti. yarışma içeriğinden ve yarışmaya katılımdan dolaylı veya dolaysız biçimde yaşanabilecek hiçbir sorundan, maddi ve manevi zararlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.
 23. Katılımcılar, içeriklerin kullanılması veya yayınlanmasından/kullanılmaması veya yayınlanmamasından dolayı hiçbir şekilde Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti.’den hak ve alacak talebinde bulunamaz.
 24. Katılımcının işbu kullanım koşullarını herhangi bir suretle ihlal etmesi ve bu sebeple Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti.’nin idari/cezai veya hukuki herhangi bir zarara uğraması halinde Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti. oluşan zararı ve/veya kendisine iletilen talep/ödemeleri katılımcıya rücu etme hakkını saklı tutar.
 25. Promosyon kuralları, mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında yarışmanın durdurulması sonucunu doğuracak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
 26. Bu yarışma Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
 27. Enter Dijital Medya Ltd.Şti ve destekleyen markaların çalışanları ve yakınları bu yarışmaya katılamaz.