Saçhane mağazasını açtı  

0

e-ticaretten mağazacılığa: Saçhane

Kuaför salonları ve lüks bakım mağazalarında yer alan profesyonel cilt, el ayak ve saç bakım ürünlerini ilk defa mağazacılıkla satışa sunan Sachane.com kapılarını müşterilerine açtı.

Saçhane mağazasını açtı  

MOT Grup Bilişim bünyesinde yer alan sachane.com, İstanbul Bomonti’de yer alan yeni mağazası ile hizmet vermeye başladı. Seçkin markaların en çok tercih edilen profesyonel bakım ürünlerini sunan sachane.com, mağazasında 100’den fazla marka ve 8000’den fazla ürünü müşterileriyle buluşturuyor.

Saçhane mağazasını açtı  
Onur Gürkan

2011 yılından beri profesyonel bakımı tüketicilerin evlerine ulaştıran Sachane.com, 8’inci yılında yepyeni mağazasını kutladı. Profesyonel bakım sektöründe bir ilk olarak hem tüketicileri hem de sektör profesyonellerini bir araya getiren Sachane.com mağazası, Bomonti’de saç bakım atölyeleri ve sürpriz hediyeler ile açılışını yaptı.

Saçhane mağazasını açtı  
Yusuf Yalmancı

Acıbadem San Kuaför’ün kurucularından Yusuf Yalmancı açılışta kimyasal işlem görmüş saçların kaybettiği proteinlerin geri kazanılmasına yardımcı olan Oxiplexx Protein Splush Set ile saça bakım yaptı. Saça şekil verirken yaşanan zorluklar ile ilgili bilgi veren Yusuf Yalmancı, tüketicilerin ürünleri doğru kullanması gerektiğini, profesyonel ürünlerinin market ürünlerine göre daha konsantre olduğu belirtti.

Saçhane mağazasını açtı  
Fulya Beken – Cumhur Özbek
Saçhane mağazasını açtı  
Haydar Alkoç – Onur Alkoç
Saçhane mağazasını açtı  
Cem Mansur – İrfan Türkmengil – Murat Bilenler

Saçhane Yönetici Ortağı Onur Gürkan, Saçhane’de 14 bin civarında ürün bulunuyor, tüketiciler ürünlerin fiyatının düşük olduğuna bakarak sahte olduğu algısı oluşabiliyor. Fakat bu kadar büyük bir mağazada tüm ürünler sahte olabilir mi?  Daha önce e-ticarette vardık fakat tüketici ürüne dokunmak istiyor. Bu yüzden mağaza açtık şeklinde konuştu. Saçhane mağazasında 31 Aralık tarihine kadar bayi fiyatından satış yapılacak.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.