Örnek Özel Bakım Günü

0

Antalya Hasan Görmüş Kuaför’de Source Essentielle ile özel bakım günü

Salonlarda farklı zamanlarda yapılan özel bakım günlerine hepimiz şahit oluyoruz.

L’Oréal Professionnel Satış ve Pazarlama ekiplerinin Antalya Hasan Görmüş Kuaför Salonu’nda  yeni Source Essentielle ürünü için gerçekleştirdiği bakım günü ise farklı bir gün olarak dikkat çekiciydi.

Örnek Özel Bakım Günü

Gerek L’Oréal Professionnel ekiplerinin profesyonelliği ve ürünün salon misafirleri tarafından beğenilmesi gerekse de salon sahipleri Hasan Görmüş ve Şefika Görmüş’ün hazırlıkları bir tarafa en çok dikkat çeken kısım salondaki tüm ekibin bu özel günü içselleştirmiş olmasıydı.

Giymiş oldukları logolu t-shirtleriyle bu özel gün için davet edilen salon misafirlerini karşılama sırasında yansıttıkları enerji en dikkat çekici kısım olarak alkışları hak ediyordu.

Örnek Özel Bakım Günü

 

Yapılan çalışma hakkında Şefika Görmüş: ‘Bakım gününe özel bir kokteyl planladık ve müşterilerimizi bir kaç gün önceden bilgilendirerek toplam 30 misafirimize randevu verdik. Uygulanan ürünlerin testerları verildi. Bakımdan memnun kalan müşteriler ürünleri satın alırken ürünlerin doğal ve vegan olması müşterilerin ilgisini çekti. Etkinlik ile ilgili çok mutlulardı. Herkes içeride çok güzel bir enerji olduğunu söyledi. Etkinlik müşteri sadakati açısından faydası oldu.‘ sözleriyle bilgi verirken L’Oréal Professionnel Antalya Sorumlusu Nihat Kaygusuz şunları söyledi: ‘ Antalya’da mutabık kaldığımız 3 salondan biri olan Hasan Görmüş Kuaför’de ilk bakım günümüzü gerçekleştirdik. L’Oréal Professionnel teknik uzmanlarımız gelerek, teşhisleri yaptı ve ekip ile beraber bakımlar yapıldı. Çalışanlar saçların nasıl yıkanacağı, hangi şampuanı hangi saça uygulayacakları, havluyu nasıl saracakları ile ilgili eğitim aldılar. Örnek bir uygulama oldu. Önümüzdeki ay tekrar yapılmak istendiğinde kuaförler uygulamayı yapabilecekler.’

 

Örnek Özel Bakım Günü

Bu özel çalışma için Antalya’ya gelen L’Oréal Professionnel Kıdemli Ürün Sorumlusu Merve Kayıran ise şu sözlerle bilgi verdi:‘L’Oréal Professionnel’in yeni %100’e kadar doğal içeriklere sahip saç bakım serisi Source Eseentielle’in tanıtımı için Antalya Hasan Görmüş Kuaför’de Saç Bakım Günü gerçekleştirildi. Müşterilere ücretsiz saç bakımı ile  Source Essentielle deneyimi yaşatmanın yanı sıra ikram ve müzik dinletisi ile muhteşem bir gün geçirmeleri sağlandı.’

Uygulamayı yapmak isteyen kuaförlerin L’Oréal Professionnel satış ekipleri ile iletişime geçmesi gerekiyor.

Örnek Özel Bakım Günü

source essentielleÖrnek Özel Bakım Günü

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.