L’Oréal Professionnel Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da!

0

L’Oréal Professionnel Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da Saç Modasına Damgasını Vuruyor!

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar/Kış 2018 sezonu 27-30 Mart 2018 tarihleri arasında L’Oréal Professionnel Saç Tasarım Sponsorluğu ile Zorlu PSM’de gerçekleştiriliyor.

L’Oréal Professionnel Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da!

Moda dünyasının tüm önemli aktörleri, ünlüler, bloggerlar tarafından heyecanla beklenen etkinlik sadece Türkiye’nin değil, bölgenin de en büyük uluslararası moda etkinliği olma özelliğini sürdürecek. On birinci sezonda ayrıca Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, uluslararası moda basınından temsilcileri İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

Yeni sezon trendlerinin, son moda akımlarının gözler önüne serildiği, tasarım anlamında tüm Türkiye’nin nabzını tutan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul; marka ve tasarımcıların koleksiyon sunumları ile tasarımın ve hazır giyimin global ölçekte konumlandırılmasına katkıda bulunarak heyecanlı moda dolu günler yaşatacak.

L’Oréal Professionnel Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da!

Milano, New York, Paris gibi birçok Moda Haftasının saç sponsoru ve yeni trendlerin belirleyicisi, saç modasının en önemli ilham kaynağı olan L’Oréal Professionnel, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Saç Sponsorluğu ile podyumda 2018 Sonbahar/Kış stillerini saç modasıyla buluşturacak.

Moda ve güzelliğin konuşulduğu bu günde L’Oréal Professionnel Ekibi ve sektörün 15 öncü kuaför marka ekibinden 150 saç sanatçısından oluşan Kreatif Ekibi önderliğinde birbirinden önemli ve sektörün öncüsü 15 kuaför marka ekibi ile hazırlanan saç stilleri podyuma damgasını vuracak.

Birbirinden önemli, sektörün öncü kuaförleri MM Bahçecik, Trio Kuaför, Mehmet Tatlı, Sabit Akkaya, Hakan Köse, Cozy, Kaizen, The Most, Red&White, Paris Kuaför, Mey Kuaför, Esse Kuaför, Yavuz Kuaför ve Han Kuaför  eşsiz saç tasarımlarını podyumda boy gösteren mankenler ile buluşturarak görkemli sahne şovlarına imza atacaklar. Sahne arkasının ve profesyonellerin vazgeçilmez ürünleri olan Tecni Art ve Mythic Oil Saç Yağı, modellerin bir yıldız gibi parlamalarını sağlayacak.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında koleksiyonlarını sergileyecek olan marka ve tasarımcılar arasında AFFFAIR, ASLI FİLİNTA, BAHAR KORÇAN, BELMA ÖZDEMİR, BRAND WHO, CİHAN NACAR, ÇİĞDEM AKIN, DENİZ BERDAN, EMRE ERDEMOĞLU, EXQUISE, GAMZE SARAÇOĞLU, GÖKHAN YAVAŞ, İPEK ARNAS, LUG VON SIGA, MEHMET KORKMAZ, MEHTAP ELAIDI, MELTEM OZBEK, MERCEDES-BENZ PRESENTS ATELIER KIKALA, MERCEDES-BENZ PRESENTS SUDI ETUZ, MERT ERKAN, MIIN BY KADİR KILIÇ, MURAT AYTULUM, NEW GEN BY IMA, NİHAN PEKER, NİYAZİ ERDOĞAN, ÖZLEM ERKAN, ÖZLEM KAYA, RAŞİT BAĞZIBAĞLI, ST. NIAN, ŞİYAR AKBOĞA, TUBA ERGİN, TUVANAM, URUN, ZEYNEP TOSUN yer alıyor.

L’Oréal Profesyonel Ürünler Direktörü Gülşah Camcı Yılmaz etkinlikle ilgili şunları söyledi:

L’Oréal Professionnel Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da!

“Modanın, farklı tarzların ve tasarımcıların bir araya geldiği, saç ve saç şekillendirmede son trendlerin binlerce katılımcıyla buluştuğu bu etkinlik, L’Oréal Profesyonel olarak bizler için çok kıymetli.

Birbirinden değerli bir çok moda markası burada, böylesine etkileyici bir atmosferde bir araya geliyor. Bu etkinliğe katkı sağlamaktan, sponsoru ve bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Saç modasına damgasını vuran, fransız dokunuşu ile kuaförlük sektörüne ilham ve yön veren çok güçlü   bir marka olarak yeniliklerimizi, trendlerimizi ve tekniklerimizi, L’Oréal Professionnel Kreatif ekibimiz sektörümüzün önde gelen profesyonelleri iş ortaklarımızla böyle güzel bir aktivitede ön plana çıkarmak bizim için heyecan verici.

Profesyonellerin güzelliğe kattığı benzersiz değeri daha fazla tüketicimiz ile buluşturmak, onlara ilham verici servisler sunmak ve böylece tüketicilerimizin kendi özel güzelliklerini keşfederek hayata güvenle yürümelerine eşlik etmek bizim en önemli tutkumuz.”

L’Oréal Professionnel Saç Sponsorluğundaki Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul sosyal medyada da oldukça ilgi görecek. L’OréalPro ve L’OréalProAkademi Instagram sayfalarından paylaşılan içerikler ile etkinliği yakından takip edebilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.