İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon

0

Tayvan’da bulunan Soar Design Hair Salon’un müşterileri uzun bir masanın etrafında karşılıklı oturuyorlar. Tayvan’ın Changhua Şehri’nde bulunan kuaförlerin uzun ve narin bir yer planı var. Alandan en iyi şekilde yararlanmak için, tasarımcılar odayı ayrı iş istasyonlarına bölmemeyi ve bunun yerine tek bir ortak masa etrafındaki organize alanları seçmeyi seçtiler.

İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon

Dairesel aynalar, kolay hareket için ahşap tabanlara dayanarak kuaförün alanı gerektiği gibi yeniden düzenlemesini sağlıyor. Masanın hemen üstünde asılı duran uzun sarkıt lambalar yumuşak bir parıltı yayıyor.

İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon

Ağaçtan mobilyalar ve bitkilerle süslenen salon, doğayı ve sürdürülebilirliği oldukça iyi bir şekilde yansıtıyor.

İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon İlham veren salon tasarımları: Soar Design Hair Salon

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz