Gökhan Yavaş 2018 Sonbahar Kış defilesi

0

İlhamı 80’li yılların bitmek bilmeyen kendine has tarzı, yeraltı kültürü, neon ihtişamı

Gökhan Yavaş, 2016 yılında Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması’nda ikinci olduktan sonra 2017 yılında kurduğu markası ‘Gökhan Yavaş’ ile ilk defilesini Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında gerçekleştirdi.

Sonbahar- Kış 2018/2019 koleksiyonu “RELOADED” ile büyük beğeni toplayan Gökhan Yavaş, ilhamını 80’li yılların bitmek bilmeyen kendine has tarzı, yeraltı kültürü, neon ihtişamından alıyor.

Gökhan Yavaş’ın önceki karma defilelerinde de her zaman dikkat çeken geniş kesimli dış giyim ürünleri ve detaylarla dikkat çeken sweatshirtleri  bu koleksiyonda da büyük beğeni topladı. Canlı ve iddialı renklerin kullanıldığı koleksiyonda, farklı kumaş ve materyallerin birleşiminin yanı sıra; slogan, emoji ve işleme gibi detaylar da göze çarptı.

Rönesans Model Ajans işbirliğiyle Akif Örük’ün koreografisini üstlendiği ve ayakkabı sponsorunun İnci Deri olduğu 57 parçadan oluşan “Reloaded” koleksiyonuyla erkek modasına etkileyici bir soluk getiren Gökhan Yavaş, moda severleri yepyeni bir yolculuğa çıkarıyor.

Gökhan Yavaş defilesi için Trio Kuaför saçları tasarladı

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.