L’Oréal Professionnel Mesleki Forum 2018 

  0
  Harita Bulunamadı

  Tarih/Saat
  03/12/2018 - 05/12/2018
  00:00

  Etkinlik Türü


  L’Oréal Professionnel’ın uluslararası elçi kuaförlerinden kesim, renklendirme ve topuz şovlarının yanında işletmenizi ön plana çıkaracak yenilikçi servisler ve yönetim danışmanlığı seminerleri ile dopdolu bir birliktelik!

  3-5 ARALIK

  ANTALYA

  Mark Melief, Kinki Kappers kurucu ortağı

  Kinki Kappers (Kinki Hairdressers) 1984 yılında kurulmuştur. Bu dönem sıra dışı moda anlayışı ve müziği ile gelen PUNK akımının yaygınlaştığı ve sokaktaki insanın ihtiyaçlarını anlayan kuaförlere acil ihtiyaç duyulan yıllardı. İşte bu yüzden Kinki mutlulukla ve cesurca yaygın olan saç modasını yıkıp, kalıp dışı ve yaratıcı bir anlayışı benimsedi.

  «Ne yapmak istediysek, neyi beğendiysek ve ne daha önce yapılmamış ise onu yaptık. Hep en iyi saç stillerini hedefledik. Ve daha önce salonlarda hiç görülmemiş, sanatçı Christo’dan ilham alınmış bir çok renk ve bir çok şeyin sarılı olduğu (logomuz da dahil) bir içi tasarım.»

  GUYLAINE MARTEL @guylainemartelartist

  Guylaine Martel kendinin öncelikle yaratıcı olarak tanımlayan tutkulu bir kadındır. Kendisi önce çizim ve boyamanın öncelikli ilgi alanları olduğu sanat eğitimi almıştır. Daha sonra ise kuaförlük dünyasını keşfetmiştir; bu sektör kariyer seçimi ve yaratıcılığını kullandığı platformdur. Cesur stili ve üstün seviye becerisi ile tanınır ve kendisi kuaförlük mesleğini aynı yüksek moda gibi, bir sanat formu olarak tanımlar. Yıllar içinde Guylaine Martel kendine özgü stilini geliştirmiştir.

  L’Oréal Professionnel için 14 yıldır elçi kuaför görevini sürdüren Guylaine sahnelere ve sahne sanatlarına hakimiyeti ile ünlüdür. 2017 yılında LP Business Forum Sevilla’da yaptığı şov izleyenleri kendine hayran bıraktı.

  Cevap Ver

  Lütfen yorumunuzu girin.
  Lütfen isminizi buraya yazın.