Cumartesi, Ocak 25, 2020
Bu koleksiyonun ilham kaynağı rüzgarın gücü. Güçlü ve durdurulamaz bir kadınla karşı karşıya olan ve saçı beğenisine göre şekillendiren bir kuvvet. Zaman kadar eski iki kuvvetin savaşı.
Teknolojik dünyanın evriminden ve dönüşümünden ilham alan bir koleksiyon; Bunun sonuçları gelecekteki toplumlarda gölgelendirebilecekleri kadar ışık getirecektir. En yeni trendlerden ilham alan en yoğun tonlar köklerde derinlik oluşturmak için kullanılmıştır. Bundan aşağıya doğru çalışırken, saçların uçlarına uyan...
Chameleon (Bukalemun), Stephanie ve Ashley Gamble'ın bu güzel renk güçlü koleksiyonunun adı. Nitelikli kesim ve bitiş, pastel pembelerden koyu morlara kadar göz alıcı tonların çarpıcı yelpazesini kusursuz bir şekilde vurguluyor ve tamamlıyor.
Gelin saçlarına farklı ve göz alıcı bir yorum katan Rafael Bueno'nun Frigiliana koleksiyonu, özünde sadeliği olan sihirli bir koleksiyon. Bu yeni gelinlik koleksiyonu için, Rafael Bueno Peluqueros ve ekibi doğadan ilham aldı: bu güzel yerden ilham alan...
Tasarladıkları saçlarda keskin hatları, pastel renkleri ve sokak stilini öne çıkaran HAIRKRONE'un #MYTREASURE koleksiyonu, sosyal ağlarda profillerinde aktardıkları görüntüye öncelik verilerek kentsel karakterleri farklı kültürel geçmişlerden yeniden yaratan Z neslinden esinlenmiştir. Tasarlanan saçlarda keskin hatlar, pastel renkler...
Ziortza Zarauza, ''The Loop Of Life'' yani ''Yaşam Döngüsü'' adını verdiği koleksiyonunu şöyle tanımlıyor: ''Her zaman yılın mevsimlerini hayatın aşamalarıyla ilişkilendirdim ve bu koleksiyonun yaratılmasında yol gösterici ışık görevi gören de bu duygu oldu. “ The...
Moda olmak, şık olmak ve yeni trendler belirleyebilmekle ilgilidir. Intercoiffure Kuzey Amerika Sanat Yönetmeni Anna Pacitto dehası tarafından yaratılan bu büyüleyici saç stillerinden ilham alın. Yeni koleksiyonu Effusion, sınırsız bir yaratıcılığın ifadesi.
JAMES HAIR FASHION CLUB'ın THE DREAMERS koleksiyonu, geçmişten gelen şekilleri yeniden yorumluyor. Heykel dokusu, görünümlere cazibe ve gizem katmak için temiz ve düzensiz kesimlerle çeşitlendirilerek farklı bir kontrast oluştuyor.
Büyüleyici doku, büyük hacimli ve tuhaf şekiller, Hair Lab Detroit için Lauren Moser'in bu büyüleyici koleksiyonu için bir araya geliyor.
Ben Driscoll Price'ın, Undefined koleksiyonu, bireysel görünümün yaratıcı becerilerle birleştiği, bir dizi eşsiz, özel ve zamansız saç stilinde bir koleksiyon.